ورود به منطقه آزاد در دبی

 

ورود به منطقه آزاد در دبی

یکی از راههای دریافت اقامت دبی، ورود به منطقه آزاد در دبی البته باید در نظر داشته باشیم که تمامی تعهدات و الزامات قوانین اقامتی برای شهروندان خارجی که به یک منطقه آزاد در دبی مهاجرت می کنند، اعمال نمی شود. مقامات و مسئولان مناطق آزاد دبی مسئول صدور مجوزهای اقامت می باشند،

در مناطق آزاد دبی دریافت مجوز اقامت آسانتر و سریعتر می باشد. ورود به منطقه آزاد در دبی باعث رونق و گسترش کسب و کار شما خواهد شد و می توانید تجارت خود را بین المللی کند.

با نقل مکان و مهاجرت به یک منطقه آزاد در دبی می توانیم سریعتر ویزای اقامت امارات را دریافت کنیم. در خصوص دریافت مجوز اقامت از طریق استخدام، باید گفت مسئولان منطقه آزاد دبی به محض دریافت اسناد  لازم استخدامی فرد متقاضی برای شروع کار، ویزای ها را صادر می کنند. با ورود به منطقه آزاد در دبی، می توان کسب و کار خود را توسعه و ارتقا دهید. کشور امارات متحده عربی مرکز خوبی برای  تجارت و کار  بسیاری از  شرکت ها و سرمایه گذاران کشورهای دنیا می باشد

در صورتیکه  اگر یک شخصیت حقوقی مانند یک شرکت  بخواهد وارد منطقه آزاد تجاری در دبی شود، در ابتدا باید  برای ورود به این منطقه ثبت نام کند. با ورود به منطقه آزاد در دبی  از طریق استخدام و ارائه مدارک مورد نیاز، پروسه دریافت اقامت سریعتر انجام خواهد شد.ورود به منطقه آزاد در دبی  فرصت طلایی برای شرکت ها و سرمایه گذاران می باشد. 

منطقه آزاد در دبی

 الزامات جدید اخذ ویزای اقامت دبی

دولت امارات متحده عربی در سال 2018 برخی از الزامات مرتبط با دریافت اقامت دبی را تغییر داده و طبق الزامات جدید دریافت ویزای اقامت دبی  و  تغییرات اعمال شده آن، شهروندان خارجی که متقاضی دریافت اقامت دبی از طریق قرارداد کاری هستند، الزاما بایستی گواهینامه حس سوابق کاری خود را که در کشورشان دارند ارائه  بدهند.

توجه داشته باشید کسانی که شغلشان را تغییر میدهند الزامی به ارائه این گواهینامه ندارند. از دیگر موارد مورد نیاز جهت درخواست و دریافت اقامت دبی ، داشتن یک آدرس ایمیل معتبر است، تا بتوانند از طرف مقامات محلی اطلاعات ویزای خود را دریافت کنند. این تعهدات جدید بعد از اعمال تغییرات در واقع به نفع متقاضی است و کمک بسیاری در تایید و قبول درخواست او شده است.الزامات جدید اخذ ویزای اقامت دبی به نحوی حامی  و کمک کننده متقاضیان مهاجرت و اقامت دبی هستند. رعایت این تعهدات و الزامات جدید راه رسیدن به  دریافت اقامت دبی را کوتاه تر می کند.

در این روش چندین شرایط برای یک خارجی وجود دارد که بتواند برای مجوز اقامت در دبی درخواست دهد.  خارجیان برای درخواست مجوز اقامت دبی  می بایست واجد شرایط باشند.

این شرایط بستگی به ملیت متقاضی درخواست مجوز اقامت دبی  دارد. به منظور درخواست مجوز اقامت دبی شرایطی وجود دارد که  فرد متقاضی باید آنها را برآورده کند،در اینجا به شرح  تعدادی از آنها می پردازیم:

1.شهروندان دیگر ملیت ها از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس برای مهاجرت به این کشور لازم است که درخواست مجوز اقامت دبی دهند.

2.در صورت گرفتن ویزای اقامت از طریق استخدام، کارفرما باید برای گرفتن مجوز استخدام یک نیروی خارجی درخواست دهد و کارهای وی را در این زمینه پیگیری کند.

3.برای انجام کارهایی مانند  افتتاح حساب بانکی در دبی، خرید انواع کالا، از جمله اتومبیل باید ویزای اقامت داشت.

4.اعتبار پاسپورت هنگام درخواست ویزای اقامت دبی باید حداقل 6 ماه باشد.

 

مطالب مشابه:

 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی   

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...