مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات

امارات متحده عربی در جنوب غربی آسیا و در شرق عربستان قرار دارد. برای مهاجرت به امارات باید در ابتدا پاسپورت این کشور را دریافت کنید. امارات متحده عربی، اتحادی از هفت شیخ‌ نشین کوچک به نام‌ های ابوظبی (پایتخت این کشور)، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌ الخیمه و ام‌ القوین است. دبی پرجمعیت ترین و از پیشرفته ترین شهرهای کشور امارات به شمار می اید.

امارات یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد و تولید ناخالص سرانه آن در حد ثروتمندترین کشورهای اروپای غربی است. مهاجرت به شهر دبی مزیت های زیادی را به همراه دارد که عبارتند از امنیت بالا، سطح بالای زندگی ، هزینه ی کمتر نسبت به کشور های دیگر و مالیات بسیار پایین. به دلیل رشد روز افزون کشور امارات در زمینه اقتصاد ، این کشور برای مهاجرت و ادامه ی زندگی بسیار مناسب می باشد.

 

مجوز اقامت در مهاجرت به امارات

مجوز اقامت در مهاجرت به امارات

اقتصاد امروزه دبی نه تنها در زمینه تجارت سنتی و یا منابع طبیعی بر پا است، بلکه در خدمات مالی، خرید و فروش ملک، تفریحی و گردشگری نیز می باشد. به دلیل امکان دسترسی به درآمد بالا، در حال حاضر کار در امارات بهترین روش مهاجرتی به این کشور است.همچنین این کشور دستمزد بسیار مطلوبی به مهاجران می دهد.

امارات دارای ذخایر نفت و گاز بسیاری است که با صادرات نفت به دیگر کشورها از اقتصاد بسیار مناسبی در جهان برخوردار می باشد. یکی از روش های مهاجرت از طریق کار است مهاجرت کاری به دلیل نیاز این کشور به نیروی کار انسانی بسیار مناسب می باشد. از دیگر روش های اسان مهاجرت خرید ملک در این کشور می باشد.با خرید ملک شما اقامت این کشور را به دست اورده و می توانید به طور نامحدود ان را تمدید کنید.

متقاضیان برای مهاجرت به این کشور می توانند با مشاورین ما در داماکdamac همراه باشند.

مطالب مشابه:

 

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی   

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...