مهاجرت به امارات

امارات متحده عربی در جنوب غربی آسیا و در شرق عربستان قرار دارد. برای مهاجرت به امارات باید در ابتدا پاسپورت این کشور را دریافت کنید. امارات متحده عربی، اتحادی از هفت شیخ‌

نشین کوچک به نام‌ های ابوظبی (پایتخت این کشور)، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌ الخیمه و ام‌ القوین است. دبی پرجمعیت ترین و ازپیشرفته ترین شهرهای کشور امارات به شمار می اید.

امارات یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد و تولید ناخالص سرانه آن در حد ثروتمندترین کشورهای اروپای غربی است. مهاجرت به شهر دبی مزیت های زیادی را به همراه دارد که عبارتند ازامنیت بالا، سطح بالای زندگی ، هزینه ی کمتر نسبت به کشور های دیگر ومالیات بسیار پایین. به دلیل رشد روز افزون کشورامارات در زمینه اقتصاد ، این کشور برای مهاجرت و ادامه ی زندگی بسیار مناسب می باشد.

مجوز اقامت در مهاجرت به امارات

اقتصاد امروزه دبی نه تنها در زمینه تجارت سنتی و یا منابع طبیعی بر پا است، بلکه در خدمات مالی، خرید و فروش ملک، تفریحی و گردشگری نیز می باشد. به دلیل امکان دسترسی به درآمد بالا، در حال حاضر کار در امارات بهترین روش مهاجرتی به این کشور است.همچنین این کشور دستمزد بسیار مطلوبی به مهاجران می دهد. امارات دارای ذخایر نفت و گاز بسیاری است که با صادرات نفت به دیگر کشورها از اقتصاد بسیار مناسبی در جهان برخوردار می باشد. یکی از روش های مهاجرت ازطریق کار است مهاجرت کاری به دلیل نیاز این کشور به نیروی کارانسانی بسیارمناسب می باشد. از دیگر روش های اسان مهاجرت خرید ملک در این کشور می باشد.با خرید ملک شما اقامت این کشور را به دست اورده و می توانید به طور نامحدود ان را تمدید کنید.

مجوز اقامت در مهاجرت به امارات

متقاضیان برای مهاجرت به این کشور می توانند با مشاورین ما درداماکdamac همراه باشند.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

damac

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...