موقعیت جغرافیایی

 

موقعیت جغرافیایی

دبی،بزرگترین شهر امارات متحده می باشد که با نام عروس خلیج فارس نیز شناخته می شود. برای شناخت موقعیت جغرافیایی دبی با این شهر با شارجه،ابوظبی و عمان همسایه است.

این شهر دارای یک خلیج طبیعی کوچک به نام خور دبی نیز می باشد.این خلیج به قدری بزرگ و عمیق است که کشتی های بزرگ می توانند از آن عبور کنند. این خلیج  از شمال غربی تا جنوب شرقی کشیده شده و شهر دبی را به دو بخش دیرا (دیره) و بر دبی تقسیم می کند. بر دبی بخش جدیدی در دبی محسوب می شود و مسئولان حکومتی قصد دارند این قسمت را به مدرن ترین قسمت دبی تبدیل کنند؛از همین رو روز به روز و به سرعت در حال پیشرفت است و سرمایه گذاری در این قسمت به خصوص سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می تواند بسیار سودبخش و ثمر بخش باشد. فرودگاه بین المللی دبی در بخش دیره و مراکز تجاری،برج العرب،پالم دیره و...در بخش بر دبی قرار دارند.

موقعیت جغرافیایی

اقامت  دبی از طریق ثبت شرکت

دریافت اقامت دبی از طریق ثبت شرکت؛ثبت شرکت در این شهر به شما اجازه تجارت در منطقه آزاد دبی را نیز می دهد و همچنین امکان درخواست دادن برای دریافت اقامت دبی به عنوان یک شریک تجاری برای شما نیز فراهم خواهد شد. نه تنها ثبت شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛بلکه گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده قرار می دهد. به خاطر داشته باشید که نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

دریافت اقامت دبی با استخدام

لازم به ذکر است دریافت اقامت دبی با استخدام نیز امکان پذیر و میسر می باشد. عمده دلایلی که شهروندان خارجی برای  اقامت درخواست می دهند، هنگام شروع کار برای یک شرکت در دبی می باشد، یا زمانیکه است  که به دیگر اعضای خانواده شان که در شهر دبی کار و زندگی می کنند بپیوندند.

جدا از اسپانسرشیپی و حمایت کارفرما، همچنین یک شهروند خارجی در صورتی که یک ملیت امارات متحده عربی وی را هم هنگام وهم  در مدت زمان مهاجرت به دبی حمایت مالی کند و اسپانسر وی شود، می تواند اقامت را بگیرد. اخذ اقامت دبی با همکاری یک شرکت در دبی بسیار آسانتر خواهد بود. نوع شرکت ها در دبی متفاوت هستند و هر کدام  یک مشخصات و شرایطی دارند. در اولین مرحله این پروسه، ابتدا حق ورود به شهروند خارجی داده می شود، با  حق ورود فرد می توانند به دبی مهاجرت و سفر کند. دریافت اقامت دبی با استخدام بهترین روش و گزینه برای کارگران ماهر است.

شرایط مهاجرت به دبی

دبی شهری با فرهنگ ها و نژاد های مختلف می باشد به همین خاطر جایی است که شما برای زندگی در آن باید آماده این تفات ها باشید و تضادهای مختلفی را تجربه کنید.مهم ترین مساله در پیشرفت اقتصاد دبی ، بر پایه گردشگری و ساخت و ساز های عظیم آن است به همین خاطر برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری و یا کار کردن برای سرمایه گذاران هستند، موقعیت مناسبی می باشد.

مطالب مشابه:

 

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی     

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...