شرایط زندگی در دبی از نظر اشتغال

شرایط زندگی در دبی از نظر اشتغال

همانطوری که ذکر شد باید بدانید دبی یکی از شهرهای لوکس و بسیار مدرن است، به همین دلیل شرایط زندگی دبی از نظر اشتغال از نظر هزینه های زندگی مقداری دشوار است.

ولی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید حقوقی که شما دریافت می کنید نیز نسبتا بالا می باشد،به خصوص اگر کارگر و متخصص در زمینه خاصی باشید، این دسته از افراد حقوق بسیار خوبی دریافت می نمایند و به همین دلیل به راحتی می توانند در این شهر زندگی کنند.میانگین ساعت کاری در طول هفته 40 الی 48 ساعت است، البته توجه داشته باشید این ساعت تا حدودی به کارفرما نیز بستگی دارد که تا چه ساعتی شما را بر روی کار نگه دارد. باید بدانید در دبی کار کردن به این صورت نیست که شما دارای کار پاره وقت یا نیمه وقت باشید، بلکه ساعات کاری در این شهر به طور کامل و منظم ،مشخص است.بیشتر کارفرماها به ساعت دقیق سر کار آمدن بسیار حساس و سخت گیر هستند، چرا که زمان بسیار ارزشمند است. بنابراین اگر می خواهید در این کشور شاغل شوید باید به صورت تمام وقت در آن کار فعالیت نمایید.

شرایط زندگی در دبی از نظر اشتغال

شرایط زندگی از نظر تحصیل

بسیاری از خانواده هایی که برای زندگی به این شهر می روند،تحصیل یکی از دغدغه های مهم آنها می باشد. اما باید بدانید دبی در زمینه تحصیلات اقدامات بسیار مناسب و کارآمدی را انجام داده است. تمامی مدارسی که در این شهر وجود دارد با استانداردهای جهانی هماهنگ هستند و مدرسه های مختلفی در سطح شهر وجود دارد.مدرسه های دبی به دو دسته تقسیم می شوند، یکی از آنها ملی و دیگری بین المللی هستند. مدارسی که ملی هستند بیشتر برای مردم بومی و محلی می باشد و فرهنگی که در این مدارس وجود دارد اسلامی و عربی است. مدارس بین المللی بیشتر برای اروپایی ها و آمریکایی ها است، ولی به طور کلی هر دوی این مدارس در نوع خود بهترین هستند.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

شرایط زندگی از نظر فرهنگی در دبی

شما باید از لحاظ فرهنگی به این موضوع توجه داشته باشید که این شهر یکی از شهرهای مسلمان و عربی می باشد و به همین دلیل قوانینی که در این شهر رایج است قوانین اسلام هستند. البته از آنجایی که توریست های زیادی به این شهر سفر می کنند، در مورد برخی از قوانین اسلام سهل انگارانه تر برخورد می نماید.

با این حال حتما به این مورد توجه داشته باشید مردم محلی این شهر بسیار معتقد به دین اسلام هستند و به همین خاطر این شهر به طور کامل شهری مسلمان به حساب می آید. بنابراین از نظر شرایط زندگی در شهر دبیاز لحاظ فرهنگی باید بدانید این شهر معتقد به دین اسلام است.اگر شما زندگی از لحاظ فرهنگ اسلامی را می پسندید و می خواهید در کشوری زندگی کنید که معتقد به دین اسلام هستند باید بدانید که در هر محله و منطقه ای که سکونت کنید مسجد وجود دارد و شما برای پیدا کردن مسجد اصلا دچار مشکل نمی شوید. زیباترین مسجدی که در دبی قرار دارد مسجد جمیرا می باشد.با توجه به این موضوع اگر افرادی که شرایط زندگی در دبی از نظر فرهنگی که به دین اسلام معتقد است را نمی پسندند، نمی توانند در این کشور زندگی کنند. مردم ایران از آنجایی که در کشور خود هم با این شرایط زندگی کرده اند به راحتی می توانند در شهر دبی نیز زندگی کنند و به همین دلیل زندگی در این شهر برای آنها دشوار نیست.

مطالب مشابه:

خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...