بهترین زمان برای سفر به دبی

بهترین زمان برای سفر به دبی

یکی از دلایلی که تجربه سفر به دبی را برای شما خوشایند و لذت بخش خواهد کرد،انتخاب بهترین زمان برای سفر به دبی است. بهترین زمان برای سفر به دبی ماه دستامبر تا مارس یعنی از آذرماه تا اسفندماه می باشد.

در این ماه ها آب و هوای دبی کمی سرد تر است و می توانید بیشتر در مراکز خرید، جاهای دیدنی و سواحل دبی قدم بزنید و نگران  گرمازدگی نباشید.بیشتر گردشگران این ماه ها را برای سفر به دبی انتخاب می کنند. همچنین شما نیز بهتر است در فصل زمستان و پاییز به دبی سفر کنید تا تجربه سفری دلپذیر را برای خود ثبت کنید.

 

بهترین زمان برای سفر به دبی

جاذبه  گردشگری دبی

در شهر دبی سرگرمی ها و زیبایی های مختلف و زیادی وجود دارد از جمله می توان به خط متروی آن که با سرعت در آسمان حرکت می کندو پاساژهای بسیار بزرگ و مجلل و پیست اسکی مسقف اشاره کرد.

یکی دیگر از سرگرمی های بی نظیر و دوست داشتنی دبی تماشای غروب آفتاب سوار بر شتر با استنشاق هوای پاک سوار بر لنچ های عربی می باشد.از دیگر جاذبه های گردشگری دبی می توان به خلیج دلفین، مسجد جمیرا، خانه شیخ سعید، پارک خور، برج خلیفه، موزه دبی، پالم جمیرا، برج العرب و پارک آبی بزرگ آن اشاره کرد.

سفر به دبی

دبی جزء مدرن ترین و زیباترین شهر های جهان به شمار می رود. این شهر یکی از شهر های امارات است که هر ساله گردشگرانی از سراسر دنیا به آن سفر می کنند و از جاذبه های گردشگری، سازه های زیبا و مراکز خرید بزرگ این شهر بهره مند می شوند.

دبی بزرگترین شهر امارات است و در ساحل جنوب شرقی دریای خلیج فارس قرار دارد و به دلیل فاصله کمی که با ایران دارد، یکی از مقاصد گردشگری مهم ما ایرانی ها محسوب می شود.

دبی را شهر هنجار شکن نیز می نامند. دلیل این نامگذاری برای این است که شما در این شهر عجیب ترین سازه های دنیا را خواهید دید و حتما از دیدنشان شگفت زده خواهید شد. زبان مردم امارات و دبی عربی و واحد پول این کشور درهم است.

یکی دیگر از مزایا و امکانات دبی نبود مالیات بر در آمد در این شهر محسوب می شود. از همین جهت بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب و کار و تجارت خود به این شهر سفر می کنند و به دنبال اقامت دبی خود هستند تا درآمدی بدون مالیات و خوب را تجربه کنند. اما این موضوع به این معنی نیست که هیچ مالیاتی از شهروندان دارای اقامت دبی دریافت نمی شود.

مالیات بر ملک شهرداری یکی از انواع مالیات هایی است که افراد ساکن در دبی آن را پرداخت می کنند. افرادی که صاحب خانه هستند باید به طور سالانه مبلغی معادل 0.5 درصد از ارزش کلی ملک را به عنوان مالیات بر ملک به شهرداری دبی بپردازند. اجاره نشین ها نیز 5 درصد از اجاره بهای سالانه را به عنوان مالیات می پردازند.همانطور که میدانید هزینه های اجاره خانه در دبی نیز مانند شهر ها و کشور های دیگر بستگی که به محل زندگی دارد.

مطالب مشابه:

  خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی     

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...