شرایط سرمایه گذاری در امارات

شرایط سرمایه گذاری در امارات

طبق آمار موسسه های معتبر، این کشور از جمله کشور هایی است که هر ساله متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری به آن مهاجرت می کنند نیاز است شرایط سرمایه گذاری در امارات را بشناسید .و لازم به ذکر است که این کشور آماده جذب سرمایه گذاران می باشد و یکی از رایج ترین سرمایه گذاری هایی که در این کشور انجام می شود، سرمایه گذاری در دبی می باشد.

در سال 2015 میلادی، در شهر دبی بیش از 13 میلیارد  (دلار) سرمایه گذاری انجام شده  و لازم به ذکر است که اکثر  این سرمایه گذاری را در مواردی چون آب، تولید برق و هیدروکربن بوده است.

شهر دبی بهترین شهر برای سرمایه گذاری در امارات است و متقاضیان از سراسر دنیا می توانند برای کارآفرینی در امارات به این کشور عربی مهاجرت کنند. متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند باید در نظر داشته باشند که برای سرمایه گذاری در این کشور می توانند یکی از راه های زیر را انتخاب نمایند:

  • تاسیس شرکت خارجی
  • تاسیس شرکت مستقل
  • تاسیس شرکت سهامی عام
  • سرمایه گذاری با کسب مجوز های خاص
  • سرمایه گذاری با خرید املاک

 شرایط سرمایه گذاری در امارات

خرید املاک در سرمایه گذاری در امارات

یکی دیگر از راه هایی که می توانید برای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی آن را انتخاب نمایید، خرید ملک در این کشور می باشد. به یاد داشته باشید که سرمایه گذارانی که قصد دارند با خرید ملک در کشور امارات و همچنین شهر دبی سرمایه گذاری کنند، تنها می توانند با کسب مجوز بلند مدت این کار را انجام دهند و هیچ یک از متقاضیان خارجی نمی توانند به صورت دائمی مالک یک ساختمان یا ملک در کشور امارات شوند.

قابل ذکر است که برای ساختن ملک و یا خرید ملک حداقل سرمایه مورد نیاز 1 میلیون درهم می باشد. توجه داشته باشید اگر ملک دارای چند مالک نیز باشد،باید سهم هر مالک حداقل یک میلیون درهم باشد،همچنین ملک باید قابل سکونت باشد و نباید در رهن و یا وثیقه باشد.

شرکت خارجی و مستقل در سرمایه گذاری در امارات

هر ساله شرکت های زیادی در این کشور و در شهر دبی تاسیس می شوند؛ برای مثال شرکت هایی چون توتال، فدکس، سیتی بانک، بوئینک و کمپانی های بزرگی از این قبیل در این کشور تاسیس می شوند و تاسیس شرکت خارجی در این کشور از طریق سرمایه گذاران تضمین شده می باشد و لازم به ذکر است که اکثر سرمایه گذاری ها در زمینه های منابع نفتی، هیدروکربنی و همچنین تجارت می باشد.

به طور کلی از رایج ترین روش های تاسیس کمپانی در این کشور و شهر دبی، تاسیس کمپانی هایی می باشد که دارای مسئولیت محدود هستند.

زیرا مدیریت و حفاظت از این کمپانی های بسیار ساده است و لازم به ذکر است که تاسیس این شرکت ها بسیار ساده و تضمین شده می باشد. تاسیس شرکت های مستقل نیز دارای موارد مثبت بسیار زیادی است و متقضیانی که قصد دارند به طور مستقل در کشور امارات و بخصوص شهر دبی اقدام به تاسیس کمپانی کنند، باید در نظر داشته باشند که این روش از سرمایه گذاری نیز تضمین شده می باشد.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...