مجوز اقامت دبی

 مجوز اقامت دبی

در این روش چندین شرایط برای یک خارجی وجود دارد که بتواند برای مجوز اقامت در دبی درخواست دهد.  خارجیان برای درخواست مجوز اقامت دبی می بایست واجد شرایط باشند.

این شرایط بستگی به ملیت متقاضی درخواست مجوز اقامت دبی  دارد. به منظور درخواست مجوز اقامت دبی شرایطی وجود دارد که  فرد متقاضی باید آنها را برآورده کند،در اینجا به شرح  تعدادی از آنها می پردازیم:

1.شهروندان دیگر ملیت ها از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس برای مهاجرت به این کشور لازم است که درخواست مجوز اقامت دبی دهند.

2.در صورت گرفتن ویزای اقامت از طریق استخدام، کارفرما باید برای گرفتن مجوز استخدام یک نیروی خارجی درخواست دهد و کارهای وی را در این زمینه پیگیری کند.

3.برای انجام کارهایی مانند  افتتاح حساب بانکی در دبی، خرید انواع کالا، از جمله اتومبیل باید ویزای اقامت داشت.

 

درخواست مجوز اقامت دبی

افتتاح حساب بانکی در دبی

با دریافت اقامت، مجاز به افتتاح حساب بانکی در این شهر خواهید بود، مشاوران متخصص داماک گروپ  اصلی ترین روش های دریافت اقامت دبی را به شما ارائه می دهند. برای دریافت مجوز اقامت دبی روش های آسان تر و بهتری هم وجود دارد . چنانچه قصد تاسیس شرکت در دبی را دارید، می توانید از راهنمایی های مشاوران ما نیز استفاده کنید. راه های گوناگونی برای دریافت اقامت  دبی وجود دارد.

خوب است که بدانیم دبی یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرهای کشور امارات متحده عربی می باشد.

 الزامات جدید اخذ ویزای اقامت دبی

دولت امارات متحده عربی در سال 2018 برخی از الزامات مرتبط با دریافت اقامت دبی را تغییر داده و طبق الزامات جدید دریافت ویزای اقامت دبی  و  تغییرات اعمال شده آن، شهروندان خارجی که متقاضی دریافت اقامت دبی از طریق قرارداد کاری هستند، الزاما بایستی گواهینامه حس سوابق کاری خود را که در کشورشان دارند ارائه بدهند.

توجه داشته باشید کسانی که شغلشان را تغییر میدهند الزامی به ارائه این گواهینامه ندارند. از دیگر موارد مورد نیاز جهت درخواست و دریافت اقامت دبی ، داشتن یک آدرس ایمیل معتبر است، تا بتوانند از طرف مقامات محلی اطلاعات ویزای خود را دریافت کنند. این تعهدات جدید بعد از اعمال تغییرات در واقع به نفع متقاضی است و کمک بسیاری در تایید و قبول درخواست اوشده است.الزامات جدید اخذ ویزای اقامت دبی به نحوی حامی  و کمک کننده متقاضیان مهاجرت و اقامت دبی هستند. رعایت این تعهدات و الزامات جدید راه رسیدن به دریافت اقامت دبی را کوتاه تر می کند.

لزوم مجوز استخدام برای کارفرما

چنانچه کارفرما برای ویزای ورودی فرد خارجی درخواست بدهد، شرکت دبی نیز باید برای مجوز استخدام یک  فرد خارجی درخواست دهد و گواهینامه کاری وی را ارائه دهد. مجوز ورود فقط برای 2 ماه اعتبار دارد، و به همین خاطر است که دریافت اقامت در چارچوب زمانی صورت می گیرد. نقش  گواهی کاری در دریافت اقامت دبی با استخدام  بسیار مهم و ضروری است. 

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...