اقامت امارات متحده عربی

 

اقامت امارات متحده عربی

ویزاهای اقامت امارات متحده عربی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد.

ویزاهای اقامتی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. بخاطر داشته باشید ویزای اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.

بخاطر داشته باشید که افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق اخذ اقامت دائم در کشور امارات را نیز خواهند داشت. هم ویزای کاری و هم ویزای اقامت دائم  برای تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی بایستی با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر شود. بیاد داشته باشید که این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده واقع می شود. جهت حفظ این ویزا و اعتبار آن افراد بایستی حداقل به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

 

 

 درخواست مجوز اقامت دبی

 

اخذ ویزای اقامتی امارات متحده عربی

جهت اخذ ویزای اقامت و یا مجوز کار دبی افراد بایستی گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ ویزای اقامتی از طرق ذکر شده در ذیل امکان پذیر می باشد:

  • از طریق خرید ملک با شرکت داماک damacgroup
  • از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی
  • از طریق افتتاح شرکت در دبی

 

برای اینکه شما به یک فرد مقیم UAE تبدیل شوید بایستی شرایط موجود و چگونگی اخذ اقامت در ایالات متحده عربی را مورد ارزیابی قرار دهید.

راه های متعددی برای اخذ اقامت دائم UAE وجود دارد. بخاطر داشته باشید که تمامی موارد نظیر: دانشجو بودن, متاهل بودن و یا دیگر شرایط مورد ارزیابی واقع خواهد شد. با مراجعه به وب سایت های مربوطه و یا وب سایت هایی که به تجارت و یا اعضای خانواده مربوط می شود شما قادر به کسب اطلاعات مورد نیاز خواهید بود.

به طور کلی دو گزینه انتخابی برای اخذ اقامت UAE وجود دارد که به شرح ذکر شده در ذیل می باشد:

اقامت در امارات متحده عربی

بخاطر داشته باشید که این فرایند با از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز با شرکت داماک امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما مهیا شود؛ تمامی تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود. جهت انجام این امر؛ فرایند ساخت و ساز بایستی تکمیل گردد و ارزش این ملک نبایستی کمتر از 1 میلیون درهم باشد. این نرخ تقریبا حدود 273000 دلار می باشد.

از مزایای این انتخاب این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد. از معایب این فرایند ارائه ویزای اقامت به مدت 2 سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمی شود. اما به طور کلی باید بدانید که سرمایه گذاری در این دولت از ارزش والایی برخوردار است.

تیم متخصصین املاک در دبی  فایل های مورد نظر هر روز با بروزرسانی براساس نوع ملک ، متراژ ، ...فیلتر شده و در اختیار مشتری قرار می دهد. تیم مجرب ما در هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی شما سروران خواهد بود   .

در املاکِ  هدف اول و آخر داماک ایجاد شفافیت از نظر اطلاعات ملکی و معاملاتی در حوزه املاک کشور است. در گروه املاکِت شما با مجموعه‌ای کارکشته، خلاق، انعطاف‌پذیر و متخصص در حوزه‌های مختلف مسکن از پیمانکاری و ساخت و ساز تا سرمایه‌گذاری از انواع و حجم‌های مالی مختلف در این حوزه طرف هستید.

شرکت داماک  املاکِت  هدفمان فروش و بازاریابی نیست، بلکه به دنبال ارائه اطلاعات ملکی و عمرانی دقیق هستیم؛ تا با خیال آسوده اقدام به خرید خانه، خرید زمین، ساخت و ساز، خرید ویلا، اجاره و رهن خانه و هر گونه فعالیت دیگر در حوزه املاک نمایید.

 برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق با کارشناسان داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه:

پاسپورت    دریافت ویزای دبی   قوانین ویزای امارات     

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...