اقامت در دبی

 

اقامت در دبی

دبی یکی از پیشرفته ترین شهرهای دنیا می باشد .از بنادر آزاد آن برای تجارت با سایر شهرها و کشورها استفاده می شود. برای اقامت در دبی با مقالات داماک گروپ همراه باشید.

دبی منطقه آزادی است که شرایط مناسبی برای تحصیل و سرمایه گذاری برای جوانان فراهم کرده به طوری که یک سوم جمعیت دبی را ایرانیان تشکیل می دهند. با توجه به رشد روزافزون اقتصاد دبی سالانه تعداد زیادی از اتباع کشورهای خارجی به جمع مقیم های این شهر رویایی می پیوندند. عمده این افراد از کشورهای اروپایی،امریکایی و ایران می باشند.

از عمده دلایلی تمایل افراد به کسب اقامت دبی عبارتند از:

۱- سطح بالای درآمد، زندگی و امکانات رفاهی در حد استاندارد های اروپا و آمریکا

۲- امنیت بالای این کشور و نزدیک به صفر بودن جرم و جنایت

۳- آزادی اجتمایی و امنیت شغلی

۴- امکانات بانکی با بهره های بسیار ناچیز و باز پرداخت بلند مدت

۵- سطح بالای تحصیلات و دسترسی به معتبرترین دانشگاه های دنیا

۶- دسترسی آسان به کشورهای دیگر

اقامت در دبی

از طریق استخدام در یک موسسه یا شرکت بعنوان کارمند:

در این روش برای دریافت اقامت، متقاضی می بایست ابتدا توسط یک موسسه یا شرکتی در امارات دعوت به استخدام شود و کارفرمای شما باید حمایت مالی از شما را به عهده بگیرد؛همچنین امور مربوط دریافت اقامت متقاضی، نیز به عهده کارفرما می باشد.

سپس برای ارائه مدارک به آن شرکت و ثبت آن در سازمان وزارت کار شهر دبیاقدام نماید. این مدارک عبارتند از : مدرک نشان دهنده صلاحیت های علمی و شغلی شما که به تایید وزارت امور خارجه رسیده ، و یک گواهی پزشکی پس از دریافت موافقت سازمان وزارت کار و سازمان مهاجرت کشور امارات، فرد متقاضی می تواند دریافت ویزای دو ماهه کاری اقدام کند. پس از ورود به دبی با ویزای دو ماهه کاری باید از وزارت بهداشت این شهر کارت بهداشت دریافت نماید؛و آزمایشات پزشکی انجام دهد. در نهایت جهت دریافت کارت کارمندی و ویزای اقامت دو ساله (در قوانین سال ۲۰۱۱ این مدت از سه سال به دو سال کاهش یافته است) خود در اداره مهاجرت اقدام کند. این به آن معنی است که ویزای اقامت کارمند هر دوسال یکبار با انجام دادن یکسری آزمایشات پزشکی و موافقت کارفرما قابل تمدید می باشد.

سرمایه گذاری و ثبت یک موسسه یا شرکت

در این روش شما می‌توانید به عنوان مدیرعامل و سرمایه‌گذار، شرکتی را ثبت کرده و برای خود و خانواده ویزای اقامت دریافت کنید(البته اقامت پدر و مادر ۱ ساله و قابل تمدید است). در صورت عدم انجام این روش به صورت حرفه‌ای و با رعایت اصول، هر سال هزینه‌های زیادی به فرد تحمیل خواهد شد.

دارائی، شهرداری، باید در ابتدا موسسه یا شرکتی را به ثبت رسانده و سپس کارت بازرگانی و کارت سازمان مهاجرت خود را دریافت نموده و بعد از دریافت قبولی از سازمان مهاجرت کشور امارات ویزای اقامت سه ساله خود را دریافت کند.

هزینه ثبت یک موسسه و یا شرکت به نوع فعالیت، اسم شرکت، تعداد شرکا، نامه سرمایه اولیه شرکت و اجاره بهای محل آن بعنوان دفتر کار بستگی دارد.توجه داشته باشید که متقاضیان ثبت موسسه یا شرکت هر ساله هزینه هایی جهت تمدید جواز کسب، اجاره دفتر و... را نیز خواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید تأسیس و اجاره دفتر کار جهت گشایش اعتبار و حساب بانکی به عهده مشتری می‌باشد.

 

مطالب مشابه:

 

   خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...