اقامت دبی و دریافت تابعیت دبی

اقامت دبی و دریافت تابعیت دبی

اقامت دبی و دریافت تابعیت دبی از جمله مسائل مهم برای مهاجرانی است که از راه های مختلف نظیر تحصیل و کار و سرمایه گذاری برای اقامت دبی اقدام می کنند.

اما همانطور که ملاحظه فرمودید در هیچکدام از راه هایی که گفته شد نمی توان تابعیت و پاسپورت دبی را به دست آورد. اقامتی که در شهر دبی برای مهاجرین صادر می شود صرفا اقامت موقت بوده و فقط در شرایطی که شخص ۳۰ سال در امارات اقامت داشته باشد،می تواند برای دریافت اقامت دائم دبی اقدام کند. یکی دیگر از راه های دریافت اقامت دائم دبی ازدواج با مرد اماراتی و پس از ۳ سال اقامت در دبی امکان پذیر است که می توان گفت با این شرایط فرد می تواند اقامت دائم و سپس تابعیت دبی را به دست آورد. البته لازم به ذکر است تابعیت در صورتی به زوجه اعطا می شود که  تابعیت قبلی خود را ترک کرده باشند.چنانچه شخصی که تابعیت و اقامت دائم دبی را دارد تابعیت کشور دیگری را بگیرد تابعیت دبی از وی سلب می شود .دبی  که در شمال غربی امارات متحده واقع شده با توجه به قوانین آزاد تجارت، معاف های مالیاتی، محافظت از دارایی و حفظ حریم خصوصی تجار از مناطق محبوب آسیا برای تجارت و تاجران می باشد. از این رو بسیاری خواهان سرمایه گذاری در این شهر می باشند تا کسب و کار خود را در آن با توجه به بازار پویای دبی و همچنین بین المللی بودن آن به راه بیاندازند.

اقامت امارات و اخذ تابعیت امارات

شرایط مهاجرت به دبی

دبی شهری با فرهنگ ها و نژاد های مختلف می باشد به همین خاطر جایی است که شما برای زندگی در آن باید آماده این تفاوت ها باشید و تضادهای مختلفی را تجربه کنید.مهم ترین مساله در پیشرفت اقتصاد دبی ، بر پایه گردشگری و ساخت و ساز های عظیم آن است به همین خاطر برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری و یا کار کردن برای سرمایه گذاران هستند، موقعیت مناسبی می باشد.
برای مهاجرت به این شهر از راه های مختلفی مانند:مهاجرت کاری،تحصیلی،تجارت و ازدواج می توان اقدام کرد که هر فرد با توجه به موقعیت و شرایطی که دارد می تواند یکی از این راه ها را برای مهاجرت انتخاب و اقدام کند.

مهاجرت از طریق خرید ملک

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید ملک مسکونی در دبی است؛البته لازم به ذکر است ملک خریداری شده حداقل باید به ارزش یک میلیون درهم باشد.ویزایی که از این راه برای متقاضی صادر می شود به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت. اما باید بدانید فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال، اجازه کار یا فعالیت شغلی در دبی را نخواهد داشت،اما پس از گذشت 2 سال و انقضای ویزا، می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی  ویلای قسطی  خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...