ویژگی های دبی

 ویژگی های دبی

بررسی ویژگی های دبی: دبی یکی از هفت امارت کشور امارات متحده عربی و در واقع، مشهورترین و لوکس ترین آن هانیز می باشد.

دبی شهری فوق مدرن و بسیار لوکس است که با وجود آسمان خراش های سر به فلک کشیده و مراکز خرید مدرن و پیشرفت های شگفت انگیزی که در چند دهه اخیر داشته به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری تبدیل شده است. هرساله میلیون ها گردشگر، خود را به این شهر لوکس و مجلل می رسانند تا سفری فوق العاده را در این شهر تجربه کنند. اما پیشرفت های این شهر به خصوص پیشرفت اقتصادی  آن باعث شده تا بسیاری از افراد به فکر زندگی در دبی بیفتند. آمار مهاجرت به دبی بسیار بالا می باشد و افراد زیادی برای کار، تحصیل،سرمایه گذاری و  زندگی به شهر دبی مهاجرت می کنند.

شهر دبی با داشتن جاذبه های گردشگری بسیار و شرایط اقتصادی فوق العاده،در دنیا بسیار مشهور هست،به طوری که گردشگران زیادی از سراسر جهان به این شهر توریستی سفر می کنند.
در سال 1996 که میادین نفتی در اطراف دبی کشف شد،تمامی درآمدهای نفتی توسط حاکم شهر دبی،صرف ساخت و ساز های عظیم در این شهر شد؛به طوری که شهر دبی طی چند دهه اخیر به یکی از قطب های سرمایه گذاری و گردشگری جهانی تبدیل شد.

 

ویژگی های دبی

دریافت اقامت دبی با استخدام

لازم به ذکر است دریافت اقامت دبی با استخدام نیز امکان پذیر و میسر می باشد. عمده دلایلی که شهروندان خارجی برای  اقامت درخواست می دهند، هنگام شروع کار برای یک شرکت در دبی می باشد، یا زمانیکه است  که به دیگر اعضای خانواده شان که در شهر دبی کار و زندگی می کنند بپیوندند.

جدا از اسپانسر شیپی و حمایت کارفرما، همچنین یک شهروند خارجی در صورتی که یک ملیت امارات متحده عربی وی را هم هنگام وهم  در مدت زمان مهاجرت به دبی حمایت مالی کند و اسپانسر وی شود، می تواند اقامت را بگیرد. اخذ اقامت دبی با همکاری یک شرکت در دبی بسیار آسانتر خواهد بود. نوع شرکت ها در دبی متفاوت هستند و هر کدام  یک مشخصات و شرایطی دارند. در اولین مرحله این پروسه، ابتدا حق ورود به شهروند خارجی داده می شود، با  حق ورود فرد می توانند به دبی مهاجرت و سفر کند. دریافت اقامت دبی با استخدام بهترین روش و گزینه برای کارگران ماهر است.

با حق ورود می تواند تا قبل از اینکه مجوز اقامتش تایید و قطعی شود در دبی بماند. به منظور دریافت اقامت دبی با استخدام  باید هماهنگی های لازم بین کارفرما و متقاضی وجود داشته باشد. کارفرما باید درخواست خود را مبنی بر استخدام یک نیروی خارجی به مسئولان مرتبط ارائه دهد تا مجاز به استخدام یک شهروند خارجی باشد.

اقامت  دبی از طریق ثبت شرکت

راه بعدی برای دریافت اقامت دبی ثبت شرکت در این شهر است؛ثبت شرکت در این شهر به شما اجازه تجارت در منطقه آزاد دبی را نیز می دهد و همچنین امکان درخواست دادن برای دریافت اقامت دبی به عنوان یک شریک تجاری برای شما نیز فراهم خواهد شد.

 

مطالب مشابه: 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...