زندگی در دبی

زندگی در دبی

با داماک همه چیزهایی که در مورد زندگی در دبی باید بدانید را میابید.

دبی به عنوان شهری که برای اختراع جاذبه های دیدنی و بی نظیر برج خلیفه ، که هنوز رکورد بلندترین ساختمان جهان را دارد ، و مراکز خرید عجیب و غریب که در آن می توان یک میلیون کالای درجه یک دنیا را خریداری کرد ، نام خود را گذاشت. دبی تا اکنون هیچ برنامه ای برای کاهش سرعت وجود ندارد ، انتظار می رود در عوض ساختارهای ضبط کننده بیشتری احداث شود.

 

 زندگی در دبی

استاندارد زندگی در دبی

اگرچه اعتقاد عمومی این است که دبی همه چیز در مورد سبک زندگی لوکس و اسراف است ، واقعیت این است که مردم هنوز هم کتهای خود را با توجه به اندازه های خود برش می دهند و این قابل تحسین است با توجه به اینکه توجه به این زیبایی های درخشان کمی سخت است. به عنوان یکی از گران ترین شهرهای خاورمیانه ، فکر می شود که هزینه های زندگی بسیار عجیب و غریب باشد . کیفیت در دبی همچنین با مالیات پایین ، رتبه بالا در استارتاپ ها ، آزادی تجارت و ایمنی مشخص می شود.

بزرگترین رویداد دبی در امسال

Al Wasl Plaza در نمایشگاه دبی

با انتظار می رود بیش از 25 میلیون نفر از سراسر جهان برای حضور در نمایشگاه جهانی 2020 به میزبانی دبی ، از امارات متحده عربی دریافت کنند ، مورد استفاده قرار می گیرد. شاید نکته جالب تر این باشد که چگونه دبی با پیامدهای نمایشگاه که در حال حاضر توجه کافی جهانی را به خود جلب کرده است ، مقابله می کند و امیدوارم نمایشگاه تأثیر جاودانه ای بر روی شهر بگذارد.

جاذبه های گردشگری دبی

جزیره بلوارها

 یکی از جدیدترین و زیباترین جزیره های ساخته شده توسط انسان و جاذبه های گردشگری در ساحل ساحل جمیرا ، در نزدیکی ساحل مارینا است. این جزیره که در سال 2019 کاملاً عملیاتی شد ، رکورد بزرگترین چرخ فریس جهان را که توسط Meraas با نام Ain Dubai شناخته شده است ، با ارتفاع تقریبی 250 متر از بین خواهد برد. برج نهر دبی

موزه آینده

ساختاری که به احتمال زیاد به عنوان یکی از خلاق ترین سازه ها و شگفتی های معماری منطقه پیش می رود. موزه آینده دبی چه در داخل و خارج از آن شگفت آور است. این موزه میزبان نمایشگاهی از آرمانها و دستاوردهای فناوری آینده نگرانه و پیشرفته ترین فن آوری امارات و شاید در جهان باشد. این مکان همچنین بسیار عالی است ، که فقط هفت دقیقه با برج خلیفه فاصله دارد.

زندگی شبانه در دبی

این شهر فرهنگ غربی را در بر می گیرد ، به این معنی که انتظار می رود بیشتر چیزهایی را که در غرب وجود دارد ، در اختیار داشته باشد. زندگی شبانه در دبی همیشه یک پرماجراست ، هرچند که برای پیاده روی های شبانه. وجود کلوپ های شبانه و کافه های عجیب و غریب نیز یکی از جالب ترین چیزها در مورد زندگی شبانه شهر است. این کلوپ های شبانه اکثرا در هتل ها قرار دارند و اکثر آنها اجازه ورود به آنهایی را نمی دهند که لباس دامن زنانه و یا مردانی با شلوارک بپوشند.

 DAMACبه عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

 

مطالب مشابه:

 

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...