اقامت در امارات متحده عربی

 

اقامت در امارات متحده عربی

امروزه بسیاری ازافراد در جست و جوی یافتن راهی برای سفر و اقامت در امارات متحده عربی می باشند. مهاجرت به امارات که کشوری امن با زیرساخت های پیشرفته است، می تواند

تأثیر زیادی در سرنوشت یک فرد داشته باشد. کشور امارات در زمینه تجاری، تفریحی ، گردشگری و اقتصاد پیشرفت زیادی داشته است. در راس این کشور شهر دبی قرار دارد که از پیشرفته ترین شهر های خاور میانه و جهان به شمار می اید. دبی پرجمعیت ترین شهر امارات متحده عربی است که اسمان خراش و ساختمان های بلند را در خود جای داده است.

 

وام املاک در دبی

دریافت اقامت خرید ملک در دبی

برای زندگی در این کشور باید پاسپورت اقامتی ان را دریافت کنید یکی از راه های دریافت اقامت خرید ملک در دبی است. این کشور امکانات زیادی از جمله وام به ساکنان خود ارائه می دهد. وام خرید خودرو، مسکن یا وامهای شخصی از جمله مواردی هستند که بانکها به مشتریانشان تعلق می دهند. اما بهتر است که با احتیاط نسبت به دریافت وام اقدام کنید، زیرا احتمال دارد وامهایی بگیرید که قادر به بازپرداخت آنها نباشید.

وام هایی که بانک های امارات به مشتریان می دهد شامل وام مسکن، وام شخصی، وام خودرو و غیره می شود. افرادی که قصد خرید ملک در امارات را دارند، وام مسکن درصد زیادی از قیمت آن را پوشش می دهد و بقیه آن را باید خود فرد پرداخت کند.. با خرید ملک شما اقامت کشور امارات نیز دریافت می کنید و پس ازمنقضی شدن ان می توانید به تعداد دفعات نامحدود ان راتمدید کنید.

ازمزیت های زندگی در دبی داشتن امنیت در زندگی، هزینه کمتر نسبت به کشور های دیگر،مالیات بسیار پایین تر و رشد اقتصادی در ان است که با خرید و فروش ملک می توان به کسب درامد نیز پرداخت.

کسانی که قصد زندگی در شهر دبی و خرید خانه با وام می باشند می توانند با مشاورین ما در داماکdamac ، معتبرترین شرکت در دبی در حوزه خرید ملک با اقساط بدون سود در ارتباط باشند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی     ویلای قسطی     خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

 

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...