درباره کشور امارات

 

درباره کشور امارات

در مقاله مهاجرت به امارات از طریق تولد، ابتدا درباره کشور امارات صحبت می کنیم.

امارات متحده عربی نام کشوری می­ باشد که در جنوب غربی آسیا قرار دارد و مساحت این کشور در حدود 84000 کیلومتر مربع می­ باشد. صد و چهاردهمین کشور بزرگ جهان است و جمعیت امارات در حدود 9.000.000 نفر می ­باشد که نود و چهارمین کشور پرجمعیت دنیا محسوب می­ شود. همسایگان کشور امارات، کشوهای عمان، عربستان سعودی، قطر و ایران می­ باشد و یکی از کشورهای خاورمیانه به شمار می ­آید. رسمیت کشور امارات پس از تشکیل اتحادیه هفت عمارت امیرنشین تأسیس شده است، امارات هفت‌گانه که دولت امارات متحده عربی را تشکیل می‌دهند، شامل موارد ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، ام‌القوین، رأس الخیمه و فجیره می باشد.

 

درباره کشور امارات

قوانین مهاجرت به امارات از طریق تولد

مهاجرت به امارات از طریق تولد امکان پذیر می­ باشد و ابتدا می­ بایست اقدامات ثبت درخواست و تکمیل فرم درخواست را انجام داد. برای ثبت تولد ابتدا می ­بایست درخواست ثبت در فرمت مقرر باشد و ثبت تولد یک فرزند متولد شده در کشور امارات می­ بایست از طریق سفارت این کشور در یک دوره یک ساله از تاریخ تولد کودک، انجام گردد. کلیه موارد موجود در فرم درخواست EAP1 می­ بایست توسط پدر و مادر در زمان مقرر تکمیل و امضا شوند و حضور شخصی هر دو به همراه فرزند، ضروری می­باشد.سه قطعه عکس جدید و شفاف در ابعاد 51*51 میلیمتر با پس زمینه سفید و تمام رخ که که کل صورت قابل مشاهده باشد، همچنین چشم ­ها باید کاملا باز و بدون آرایش باشد. گواهی تولد فرزند از سوی وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت دولت این کشور باید تأیید شود و همراه با یک نسخه کپی باشد. یک نسخه باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی و معتبر باشد و اصل گواهی تولد به زبان عربی باشد. اثر انگشت با جوهر تیره ثبت شود و روی خطوط دور کادر فرم درخواست قرار نگیرد و کپی تمامی صفحات پاسپورت یا گذرنامه پدر و مادر گرفته شود.

انواع روش های اخذ تابعیت دبی

 اخذ تابعیت دبی از طریق نژاد یا تبار

اخذ تابعیت دبی از طریق قبول تابعیت

دریافت تابعیت دبی با استفاده از ازدواج

 

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

برای کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید به سایت DAMACGROUP.IR مراجعه کنید و از جواب سوالات بی جواب خود را درمورد ویلاها ، هتل ها ، آپارتمان ها ، کسب و کار ، درآمد و... را از سایت داماک گروپ DAMAC GROUP پیدا کنید .

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...