شرایط خرید ملک در دبی

 

شرایط خرید ملک در دبی

مطابق قانون کشور امارات،شرایط خرید ملک در دبی را بررسی می کنیم. افراد برای خرید ملک در دبی هیچ گونه محدودیت قانونی نداشته و آزادانه می توانند به خرید و فروش ملک در دبی بپردازند.

اما توجه به نکاتی در این رابطه حائز اهمیت می باشد. هم اکنون مسئول نظارت بر فعالیت بازار املاک دبی اداره اراضی دبی می باشد. مطابق قانون شماره 7 که در سال 2013 توسط حاکم عالی دبی صادر شده است، وظیفه،نقش و عملکرد اصلی اداره اراضی دبی ثبت نام، سازماندهی و ترویج سرمایه گذاری املاک در دبی می باشد.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

 

 شرایط خرید ملک در دبی

نواحی مجاز خرید ملک در دبی

همانطوری که در مطالب قبلی نیز بیان شد، شهروندان خارجی از جمله ایرانیان نیز مجاز به خرید ملک در دبی می باشند. اما اکنون سوالی که ممکن است به ذهن سرمایه گذاران ایرانی برسد این است که شهروندان خارجی مجاز به خرید ملک از کدام نواحی شهر هستند؟ آیا شهروندان و سرمایه گذاران در تمام نواحی دبی مجاز به خرید ملک هستند؟مطابق قانون، در شهر دبی 9 ناحیه وجود دارد که شهروندان خارجی از جمله ایرانیها مجاز به سرمایه گذاری و خرید ملک در آنجا هستند. 

این نواحی نه گانه عبارتند از:

جزیره یاس - سعادیه - ریم - ماریا – لولو - ساحل الرها - ساع السداریه – الریف - شهر مصدار

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

اگر چه جوری به نظر می رسد که خرید ملک برای افرادی است که درآمد بالا دارند، اما با این حال در بین سرمایه گذاران خارجی،  سرمایه گذاری با خرید ملک برای اخذ اقامت دبی بسیار رایج و معمول است.

از همین رو تقاضای زیاد برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک باعث توسعه بازار مسکن در این دبی شده است.

سیستم  و شرایط مالیاتی، کیفیت ساختمان ها و سرعت ساخت و ساز در دبی بسیار خوب است.دریافت اقامت دبی با خرید ملک سود آوری خوبی برای علاقمندان به سرمایه گذاری و سرمایه گذاران بر املاک دارد. با توجه به این پیشرفت ها افزایش درخواست برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک  نیز وجود دارد.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

مزایا خرید ملک

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه شهری را معرفی کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی و رشد اقتصادی چشم گیری رسیده می توانیم شهر دبی را معرفی کنیم و از آن به عنوان شهری پیشرفته و مدرن یاد کنیم. سرمایه گذارانی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می کنند، در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.و از این طریق به رشد اقتصادی دبی نیز کمک می کنند و همچنین می توانند از این طریق اقامت دبی را نیز دریافت کنند. شهر هایی مانند دبی که رشد اقتصادی در آن ها سیر صعودی دارد برای سرمایه گذاران بسیار مورد توجه است. از مهمترین فواید و مزایای خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در دبی باشد.دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت های اقتصادی و تجاری شهر خود، شرایطی را ایجاد نموده است تا اتباع خارجی  بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای افرادی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط دریافت اقامت را برای مالک و همراهان آن تسهیل کرده است. دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد: ا. اقامت 6 ماهه (چندبار ورود) 2 اقامت دو ساله

مطالبه مشابه :

 

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...