اقامت درشهر زیبای دبی

 اقامت در شهر زیبای دبی

امارات متحده عربی، به ویژه دوبی، مقصدی جذاب برای مهاجران  و مسافران به شمار می آید. اقامت در شهر زیبای دبی بسیار جذاب خواهد بود.

محیط اجتماعی بین المللی، زندگی شبانه پویا، آب و هوای گرم و مطبوع، اقتصاد پیشرفته، پایین بودن مالیات شرایطی  را فراهم کرده تا افراد این کشور رابرای زندگی انتخاب نمایند.شما می توانید از طریق سرمایه گذاری،اقامت خود و خانواده تان برای زندگی در این کشور به سادگی دریافت کنید. روند رسیدگی بسیار سریع است، و بسته به شرایط بین 1 هفته تا 1 ماه طول خواهد کشید. شما برای مهاجرت و اقامت در شهر دبی، حتما باید در این شهر شغلی برای خود پیدا کرده تا از این طریق بتوانید اقامت در دبی را دریافت کنید.

 

اقامت درشهر زیبای دبی

اقتصاد بر پایه ساخت و ساز

از آنجایی که اقتصاد دبی برپایه تجارت، ساخت و ساز و گردشگری بنا شده، همواره فرصت های شغلی بسیاری برای ان هایی که جویای کار در این شهر هستند فراهم بوده است و از بابت یافتن شغل نیازی به نگرانی نیست. اما شما برای زندگی در دبی حتما به مجوز اقامت نیاز دارید و این مجوز در دبی از طریق تضمین شرکتی که در آن مشغول به کارید، به دست می اید. شما با گرفتن پاسپورت اقامتی در دبی قادر خواهید بود که مانند سایر شهروندان دبی برای خود حساب بانکی باز کنید، مجوز کار بگیرید، ملک و ماشین به نام خود خریداری و خانه اجاره کنید.

 بنابراین اخذ پاسپورت اقامت دبی یکی از مهم ترین پیش نیازهایی است که شما برای اقامت در این شهر به ان نیاز دارید. مهاجرانی که به این شهر مهاجرت می کنند دستمزد بسیار خوبی را دریافت خواهند کرد. علاوه بر دستمزد، مزایای دیگری نظیر کمک هزینه درمانی، بازدید از خانواده، کمک هزینه برای خرید وسایل منزل و غیره به آن ها تعلق خواهد گرفت.

مشاورین ما برای اقامت در شهر دبی و گرفتن پاسپورت اقامتی شما را همراهی خواهند کرد.

داماکdamac برندترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی در دبی در حوزه خرید ملک و کسب و کار.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...