سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات

برای سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک، قرارداد های اجاره به شرط تملیک اعیان آپارتمان ها امکان پذیر است.

اما در بعضی از ایالات امارات خرید ملک و اخذ اقامت امکان پذیر نیست. در دبی، شارجه و ابوظبی با خرید ملک، امکان اخذ اقامت وجود دارد. سی سال سابقه اقامت مستمر در امارات ، این امکان را به فرد می دهد که در صورت ترک تابعیت قبلی خود، به تابعیت امارات دست یابد. اعتبار پاسپورت امارات با توجه به برخورداری شهروندان این کشور از منابع عظیم سرمایه گذاری خارجی و زندگی در کشوری با درصد امنیت اجتماعی بالا، مورد علاقه بسیاری از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری است. بخاطر داشته باشید که تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود.

اقامت در امارات از طریق خرید خانه

خرید خانه در امارات 

معایب خرید خانه در امارات این است که فرد خارجی باید برای خرید خانه قیمت دو یا چند برابر نسبت به قیمت واقعی پرداخت نماید. اخذ اقامت امارات با خرید خانه، در گذشته یکی از بهترین راه های مهاجرت به امارات قلمداد می شد. از دیگر معایب خرید خانه این است که ویزای اقامت به مدت 2 سال خواهد بود.

خرید خانه در امارات

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است، کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی را می توان نام برد. اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند، در واقع نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند و به رشد اقتصادی امارات کمک کرده اند. نکته حائز اهمیت این است که متقاضی خرید ملک می بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر، شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد. از مهم ترین مزایای خرید خانه در امارات این است که اقتصاد امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت خرید خانه باشد. از مزایای ویزای خرید خانه این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد.بیشتر ما با استفاده از وام مسکن یک ملک خریداری می کنیم. این بدان معنی است که در صورت رشد بازار ، بانک ها باید مایل باشند وام بیشتری را به خریداران ارائه دهند. در دبی ، اکثر بانکها معیارهای وام مسکن را برای کمک به مردم در خرید املاک و مستغلات کاهش داده اند. این امر منجر به افزایش تقاضا برای خانه ها شده است که منجر به توسعه املاک بیشتر شده است - در کل ، یک بازار املاک و مستغلات به سرعت در حال رشد. بعلاوه ، به عنوان یک مالک ملک ، می توانید ملک خود را اجاره کنید و درآمد اجاره را به سمت بازپرداخت وام خود منحرف کنید. در این روش وام شما مراقبت می شود و شما می خواهید از ارزش قدردانی اموال بهره مند شوید.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شما ست )

مطالب مشابه:

 

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...