سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات یکی از بهترین و امن ترین روش هایی می باشد که هر ساله متقاضیان زیادی برای مهاجرت کاری به این کشور از آن استفاده می کنند و اقامت دبی را دریافت می کنند .

لازم به ذکر است که در سال های اخیر تعداد مهاجرت سرمایه گذاران به دبی و سایر شهر های امارات متحده عربی به صورت چشم گیری افزایش یافته است؛ اما شما عزیزان باید در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری در امارات نیاز به داشتن سرمایه کافی و همچنین اطلاعات کافی درباره سرمایه گذاری در این کشور کسب کنند و هموطنان گرامی می توانند برای مطلع شدن از شرایط سرمایه گذاری در این کشور و مهاجرت به این کشور با مشاورین و کارشناسان داماک گروپ DAMAC GROUP  در تماس باشند.

سرمایه گذاری در امارات

دلایل سرمایه گذاری در امارات

هزینه های انرژی پایین،دسترسی آسان به منابع نفتی، تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد، قدرت خرید بالا، وجود نداشتن مالیات البته به غیر از بانک ها، شرکت های نفت و اپراتورهای مخابراتی،از دلایل سرمایه گذاری در امارات است. همچنین در امارات به طور کلی تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد از رشد خوبی برخوردار بوده و قدرت خرید در این کشور به دلیل درآمد های بالا بسیار بالا می باشد، که خبری خوب برای افرادی است که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در امارات را دارند.نقطه ضعف سرمایه گذاری در امارات این است که بیش از 49 درصد از سهام یک شرکت محلی نباید به سرمایه گذار خارجی تعلق بگیرد.

شرایط سرمایه گذاری در امارات

طبق آمار داماک گروپ DAMAC GROUP ، این کشور از جمله کشور هایی می باشد که هر ساله متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری به آن مهاجرت می کنند و شایان ذکر است که این کشور آماده جذب سرمایه گذاران می باشد و یکی از رایج ترین سرمایه گذاری هایی که در این کشور انجام می شود، سرمایه گذاری در دبی می باشد که شما با این سرمایه گذاری می توانید اقامت بلند مدت بگیرید و از اقامت خود لذت ببرید .

 

مزایای خرید خانه در امارات

شما برای اقامت در دبی می توانید روی خرید ملک نیز سرمایه گذاری کنید و اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است، کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی را می توان نام برد. یک نکته حائز اهمیت این است که متقاضی خرید ملک می بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر، شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد. از مهم ترین مزایای خرید خانه در امارات این است که اقتصاد امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت خرید خانه باشد. از مزایای ویزای خرید خانه این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد و شما با خرید خانه می توانید اقامت بگیرید و در دبی زندگی کنید و اقامت خوبی داشته  باشید.

معایب خرید خانه در امارات

معایب خرید خانه در امارات این است که فرد خارجی باید برای خرید خانه قیمت دو یا چند برابر نسبت به قیمت واقعی پرداخت نماید. اخذ اقامت امارات با خرید خانه، در گذشته یکی از بهترین راه های مهاجرت به امارات قلمداد می شد. از دیگر معایب خرید خانه این است که ویزای اقامت به مدت 2 سال خواهد بود و بلند مدت نمی باشد .

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...