زندگی در دبی

زندگی در دبی

شهر دبی یکی از شهرهای مدرن دنیا به ‌حساب می‌آید زندگی در دبی یک زندگی ایده آل است .

که روز به ‌روز بر جمعیت مهاجران به این شهر از سراسر دنیا به ‌خصوص چین، هند، ایران، اروپا و ... افزوده می‌شود. نکته‌ای که باید در مورد زندگی در امارات متحده عربی و شهر دبی گفت این است که افراد وطنی دبی از هرگونه مالیاتی معاف می‌باشند و همین امر می‌تواند زندگی را برای افراد مقیم دبی آسان کند. اما افراد مهاجر تمامی مالیات‌ها را باید پرداخت کنند همچنین امتیازاتی که دولت برای افراد مقیم دبی در نظر می‌گیرد بی‌شک برای مردمان مهاجر لحاظ نمی‌شود. درواقع هر فردی طبق شرایطی که دولت برای اقامت گرفتن افراد خارجی در نظر گرفته است، می‌توانند طی روند مشخص اقامت خود را دبی دریافت کنند. اما باید گفت زندگی برای افراد مهاجر بسیار گران‌تر از زندگی برای افراد مقیم دبی است. نکته مهمی که می‌توان در مورد دبی گفت این است که دولت امارات متحده توانسته است، تورم را برای تمام اقلام به صفر برساند.

زندگی در دبی
هزینه اجاره خانه در دبی

دبی همانند هر شهر دیگری، بسته به نوع منطقه خود قیمت‌ها متفاوت است. اما در حالت کلی هزینه اجاره خانه در دبی بسیار بالا می باشد و نکته‌ای که وجود دارد این است که قرارداد اجاره خانه در دبی سالانه است. به‌علاوه در ابتدای قرارداد با صاحب‌خانه، شما بایستی کل اجاره سالانه خود را همان ابتدای قرارداد پرداخت کنید. گفتنی است که در دبی حقوق به نسبت بالا است و هزینه اجاره خانه در دبی حدود ۳۰ درصد درآمد خانواده است.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

در حال حاضر یکی از راه های دریافت اقامت دبی می توان به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این شهر اشاره کرد. البته لازم است بدانید که طبق قوانین نمی توانید تابعیت امارات را بدست بیاورید. دبی پرجمعیت ترین شهر امارات است و در سال های اخیر این شهر به مرکز تجاری خاورمیانه تبدیل شده است.

دبی که در شمال غربی امارات متحده واقع شده با توجه به قوانین آزاد تجارت، معاف های مالیاتی، محافظت از دارایی و حفظ حریم خصوصی تجار از مناطق محبوب آسیا برای تجارت و تاجران می باشد. از این رو بسیاری خواهان سرمایه گذاری در این شهر می باشند تا کسب و کار خود را در آن با توجه به بازار پویای دبی و همچنین بین المللی بودن آن به راه بیاندازند . اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید. 

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در مناطق مختلف دبی

به طور کلی بخش های ساحلی و غیرساحلی در اقتصاد دبی نقش اساسی و مهمی دارند. در بخش های غیر ساحلی به جز مناطق اصلی مناطق آزادی وجود دارد که برای سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته شده است و مزایایی را برای آنها به همراه دارد؛همچنین در بخش های ساحلی محدودیت های مالکیت خارجی در نظر گرفته شده است و از منافع تجاری محلی حفظ و مراقبت می شود. 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...