خرید ملک و خانه در دبی

 

خرید ملک و خانه در دبی

دبی ، بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی یکی از مدرن ترین شهرهای جهان است.برای خرید ملک و خانه در دبی با این شهر آشنا می شویم.

این شهر در جنوب کشور ایران قرار دارد و یک مجموعه زیبا از بهترین و زیباترین جاذبه های گردشگری و تفریحی خاورمیانه محسوب می شود. همچنین زیبایی شهر دبی نه تنها مردم این منطقه بلکه جهانیان را به خود جلب کرده است .بسیاری از گردشگران ثروتمند خارجی برای سفری خاص و لاکچری شهر دبی را انتخاب می کنند. همانطور که می دانید ایرانی ها نیز هر ساله عازم این شهر زیبا برای سفر و مهاجرت می شوند.

 

خرید ملک و خانه در دبی

خرید ملک در دبی

در چند سال گذشته قوانین و مقررات محدودکننده خرید ملک در دبی بازبینی اساسی شد. از آن پس اجازه خرید ملک در دبی به خارجی‌ها داده شد. این کار باعث بهبود قوانین و موجب شکوفایی و رشد سرمایه‌گذاری در حوزه املاک در دبی شده است و به اقتصاد این شهر کمک زیادی کرده است. با وجود افزایش قیمت ملک در سرتاسر جهان و رکود اقتصادی در مقایسه با سایر شهرهای دنیا، قیمت ملک در دبی هنوز هم مناسب است و هزینه ان بسیار کمتر است به همین سبب زندگی در این شهر بسیار مناسب است.با توجه به اینکه درصد زیادی از معاملات ملکی در دبی، بین فروشندگان و خریدارانی انجام می‌گیرد که خودشان در دبی زندگی نمی‌کنند، سازمان املاک دبی نحوه انجام معاملات ملکی را به ‌صورت بسیار شفاف مشخص نموده و همه مشاوران املاک را موظف به انجام آن کرده است.اگر خریدار و فروشنده طبق این چارچوب معامله خود را پیش ببرند، هیچ‌کدام تحت هیچ شرایطی به مشکل برنمی‌خورند. پس برای خرید ملک در دبی حتما از طریق قانونی اقدام کنید.با خرید ملک در دبی می‌توانید سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسودی در حوزه املاک داشته باشید و آینده خود و خانواده‌تان را تضمین نمایید. شرکت داماکdamac این امکان را برای شما فراهم می کند .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...