اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در امارات

 

 

اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در امارات

برای اخذ ویزا در کشور های مختلف روش های مختلفی وجود دارد ، در دبی نیز روش های مختلفی برای اخذ اقامت وجود دارد که اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در امارات یکی از این روش ها ست و ابهامات خود را دارد.

افراد با دانش از چگونگی اخذ اقامت می توانند شرایط لازم را مهیا کنند تا به خواسته خود برسند.در حال حاضر زوج های زیادی قصد مهاجرت به کشورهای پیشرفته و توسعه یافته را دارند تا با فرزند ار شدن،آینده درخشانی را برای فرزندان و در نهایت خودشان رقم بزنند.

 

اخذ اقامت

تابعیت و اقامت از طریق تولد فرزند

میزان تمایل افرادی که می خواهند فرزند خود را در کشورهای دیگر به دنیا بیاورند خیلی زیاد شده است و بسیاری از مردم می خواهند فرزند خود را در کشور های مختلفی به دنیا بیاورند و اقامت آن کشور را بگیرند و  مزایای تولد فرزند در کشورهای دیگر را به خوبی فهمیده اند. افراد به منظور اخذ شهروندی و گرفتن تابعیت و اقامت فرزند خود برنامه های زیادی دارد و با این کار مزایای دائمی زیادی را به فرزند خود هدیه می کنند. با گرفتن شهروندی فرزند بعدا پدر و مادر فرزند نیز از امتیازهای زیادی می توانند بهره مند شوند. اخذ تابعیت و اقامت والدین در محل تولد فرزندشان از جمله این مزایا می باشد و بعد از بازنشستگی به راحتی می توانند نسبت به شهروند شدن در کشوری که فرزندشان را به دنیا آورده اند اقدام کنند.

قوانین مهاجرت به امارات از طریق تولد

مهاجرت به امارات از طریق تولد امکان پذیر می­ باشد و ابتدا می­ بایست اقدامات ثبت درخواست و تکمیل فرم درخواست را انجام داد. برای ثبت تولد ابتدا می ­بایست درخواست ثبت در فرمت مقرر باشد و ثبت تولد یک فرزند متولد شده در کشور امارات می­ بایست از طریق سفارت این کشور در یک دوره یک ساله از تاریخ تولد کودک، انجام گردد.

 گواهی تولد فرزند از سوی وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت دولت این کشور باید تأیید شود و همراه با یک نسخه کپی باشد. یک نسخه باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی و معتبر باشد و اصل گواهی تولد به زبان عربی باشد. اثر انگشت با جوهر تیره ثبت شود و روی خطوط دور کادر فرم درخواست قرار نگیرد و کپی تمامی صفحات پاسپورت یا گذرنامه پدر و مادر گرفته شود.

انواع روش های اخذ تابعیت دبی

بر اساس قانون تابعیت امارات، علاوه بر اخذ تابعیت دبی از طریق تولد روش های دیگری نیز برای اخذ پاسپورت دبی وجود دارد که عبارتند از:

روش اول جهت دریافت تابعیت دبی با استفاده از ازدواج با شهروند اماراتی است. در این روش ابتداء با اسپانسری همسر اماراتی ویزای اقامت دبی اخذ شده و در ادامه پس از زندگی مشترک 3 ساله، افراد می توانند متقاضی اخذ پاسپورت دبی باشند.

روش دوم برای اخذ تابعیت دبی از طریق نژاد یا تبار می باشد. در این روش فرد متقاضی ابتداء بایستی ثابت کند که از نوادگان مستقیم یک شهروند عرب می باشد که از سال 1925 تا 1972 در امارات زندگی می کرده است. والا باید مدرکی را ارائه کند دال بر اینکه پدر او جزء شهروندان اماراتی است. راه سوم این است که مادر متقاضی از اتباع امارات ولی پدرش ملیت نامعلومی داشته باشد.

 

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

 

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...