ریشه کشور امارات

ریشه کشور امارات

برای شناخت بیشتر ریشه کشور امارات با این مقاله همراه باشید. هر یک از این 7 امیرنشین از استقلال فراوانی برخوردارند،

اما یکی از این ها به عنوان حاکم کشور ایفای وظیفه می‌ کند و شورای عالی حکام که متشکل از هفت امیر است، رئیس دولت و کابینه را انتخاب می‌ کند. در حال حاضر امیر و رئیس دولت امارات شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان است. امارات یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد و تولید ناخالص سرانه آن در حد ثروتمندترین کشورهای اروپای غربی است. واژهٔ «امارات» به معنی شیخ‌ نشین یا امیرنشین است. نام امارات متحده عربی نیز به معنی «شیخ‌ نشین‌ های متحد عربی» است.

 

مهاجرت به امارات

 

کشور امارات و ریشه های مذهبی

کشور امارات و ریشه های مذهبی : امارات با ریشه‌ هایی که در فرهنگ اسلامی وجود دارد، روابط خوبی با سایر جهان عرب و جهان اسلام برقرار کرده‌ است. دولت امارات عمدتاً از طریق بنیاد فرهنگی ابوظبی، در صدد حفظ شکل‌ های سنتی هنر و فرهنگ است. هر چند، تغییرات چشم‌ گیری در زندگی اجتماعی صورت گرفته‌ است. نگرش به زنان تغییر کرده‌ است و ورزش‌ های جدیدی در کنار شتر سواری سنتی کم‌ کم رایج می‌ شوند. همچون ورزش گلف، بیابان کهن دوبی و مسابقات گلف ابوظبی و گران‌ ترین مسابقهٔ اسب دوانی جهان، جام جهانی دوبی که هر سال در ماه مارس برگزار می‌ شود.

در امارات، بر خلاف کشور همسایه‌ اش عربستان که سعی بر جلوگیری از رواج دین‌ های دیگر دارد. کلیساهای بسیاری وجود دارد. به دلیل اینکه بسیاری از آسیایی‌ ها، امارات را به عنوان وطن دوم خود پذیرفته‌ اند، رستوران‌ ها و مراکز فرهنگی آسیایی بسیاری در این کشور وجود دارد. همچنین تعداد کمی مرکز و مدرسهٔ اروپایی نیز وجود دارد.

مجوز اقامت در مهاجرت به امارات

شيعيان‌ اماميه شامل مليت‌ های ايرانی، لبنانی، عراقی، پاكستانی، هندی، بحرينی، افغانی و غيره می شوند که نسبت به سایر کشورهای حوزه خلیج فارس از آزادی عمل مناسب تری جهت برگزاری مراسم های مذهبی برخوردار هستند. اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید و به آن فکر می کنید، قبل از هر اقدام مهم است که مجوز اقامت داشته باشید تا بتوانید مشغول به کار شوید.

مهاجرت بلند مدت به دبی

قبل از نقل مکان به دبی، مهم است که یک شغل پیدا کنید تا در دبی با کمبود بودجه مواجه نشوید و بتوانید اقامت رویایی در هتل های لوکس دبی و ویلاهای لاکچری و... را تجربه کنید ، همچنین اولین گام برای زندگی داشتن اقامت دبی می باشد، که پس از آن اجازه خواهید داشت تا در این کشور به کار مشغول شوید. به عنوان یک مهاجر، شما باید در هنگام باز کردن حساب بانکی، اجاره ی ملک، ثبت نام خودرو، مجوز اقامت امارات متحده عربی خود را ارائه دهید.به طور کلی، کارفرما مسئولیت ارائه ی تمامی اسناد مربوطه را که شامل فرم درخواست، اصل و کپی پاسپورت شخصی، عکس های گذرنامه، مجوز استخدامی وزارت کار و غیره می باشد، دارد.

گام های ضروری برای دریافت اقامت عبارتند از:

  1. یک بررسی سلامتی انجام دهید.
  2. دریافت ویزای اقامت
  3. یک گذرنامه ی معتبر داشته باشید که برای حداقل 6 ماه معتبر است.
  4. درخواست برای اجازه کار دهید.
  5. کسب مدرک تحصیلی که در امارات متحده ی عربی مورد نیاز است.

شما برای اقامت در دبی راه های مختلفی دارید ازجمله:

مزایای وام مسکن شرکت داماک

            سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر

            از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید

            پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی

            مصوبات 72 ساعته

            حداقل کاغذ

            خرید مستقیم

            برنامه های پرداخت ویژه

            انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...