راحت ‌ترین روش مهاجرت به امارات متحده عربی

 

راحت ‌ترین روش مهاجرت به امارات متحده عربی

برای مهاجرت به امارات لازم است زاحت ترین راه های مهاجرت به امارات متحده عربی را بررسی کنید.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت آپارتمان و ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

 

 راحت ‌ترین روش مهاجرت به امارات متحده عربی

راحت ‌ترین روش مهاجرت به امارات متحده عربی

راحت ‌ترین روش مهاجرت به امارات متحده عربی  سرمایه گذاری است که کافی است رشد سرمایه خوبی داشته باشید به سادگی می توانید پس از 3 سال می‌توانید درخواست اقامت دائم دهید. روش دیگری که در ابتدا برای شما اقامت دائم کشور امارات را فراهم نمی‌سازد تحصیل است اما نسبت به سایر روش ها، می‌تواند روش آسان‌تری محسوب شود ، این روش به طور کلی دارای دسته بندی های مشخصی است و افراد می‌بایست برای تحصیل در این کشور در ابتدا در یکی از دانشگاه ها پذیرفته شوند. در نظر داشته باشید که مهاجرت به کشور امارات از طریق کار در لیست روش های آسان قرار نمی‌گیرد و شاید کمتر کسی این شانس را داشته باشد که طبق زمان تعیین شده وارد خاک کشور امارات شود. شرایط مهاجرت به کشور امارات در سال های اخیر بهتر شده است. مهاجرت به کشور امارات از طریق پناهندگی پرخطرترین روشی است که شاید به قیمت از دست دادن جان و مال شما باشد، پس بهتر است روش های دیگری انتخاب شود. در مجموع در صورتی که از نظر مالی وضعیت مناسبی دارید شک نکنید که سرمایه گذاری در کشور امارات با رشد اقتصادی بالاتری همراه خواهد بود و به سرعت برای شما و همراهانتان منجر به اخذ اقامت دائم کشور امارات می‌شود.

انواع راه های مهاجرت به دبی

انواع راه های مهاجرت به دبی و شرایط هر یک از این روش ها متفاوت است . این روش ها کاملا قانونی بوده و منجر به اخذ اقامت موقتی و دائم امارات می گردد. از مهمترین این روش ها می توان به روش های مهاجرت سرمایه گذای، کاری، تحصیلی و مهاجرت به دبی از طریق ازدواج و ... اشاره نمود. 

روش های مهاجرت به دبی متنوع بوده و می توان آنها را به صورت زیر دسته بندی کرد:

مهاجرت تحصیلی به دبی

مهاجرت سرمایه گذاری به دبی

مهاجرت کاری به دبی

مهاجرت به دبی از طریق ازدواج

سرمایه گذاری از انواع راه های مهاجرت به دبی

سرمایه گذاری در کشور امارات مخصوصا در شهر لوکس دبی است که علاوه بر کسب سود نهایی همچنین از استقبال دولت امارات متحده عربی نیز برخوردار است. حمایتی که از تخفیف و گاها معافیت مالیاتی گرفته تا اعطای اقامت 5 ساله و 10 ساله سرمایه گذاران و اعضای خانواده آنها را شامل می شود. پس سرمایه گذاری جزء انواع راه های مهاجرت به دبی محسوب شده و سرمایه گذاران ایرانی نیز می توانند یکی از سه موارد بالا جهت سرمایه گذاری در دبی برخوردار شوند. اما توصیه کارشناسی در این مورد آن است.

ازدواج از انواع راه های مهاجرت به دبی

یکی دیگر از انواع راه های مهاجرت به دبی از طریق ازدواج با شهروندان دبی می باشد که روشی فوق العاده جذاب و در عین حال آسان می باشد. به طوری که حتی از طریق شیوه ازدواج در امارات هم به راحتی می توان به پاسپورت ارزشمند دبی دست پیدا کرد. بر طبق قانون شریعت امارات هیچ منعی در مورد ازدواج اتباع خارجی با شهروندان اماراتی وجود ندارد.

مهاجرت به امارات از طریق پناهندگی

در مرحله سوم و آخر از درخواست پناهندگی برای مهاجرت به امارات، شما باید منتظر باشید تا مقامات کشور امارات در مورد پرونده شما با یکدیگر بحث و تصمیمات لازم را اتخاذ نماید سپس از طریق یک نامه رسمی و یا ارائه یک زمان مشخص برای مراجعه حضوری نتیجه بررسی ها به شما اطلاع داده می شود.

مزایای وام مسکن شرکت داماک

            سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر

            از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید

            پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی

            مصوبات 72 ساعته

            حداقل کاغذ

            خرید مستقیم

            برنامه های پرداخت ویژه

            انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...