دریافت اقامت از طریق کار

دریافت اقامت از طریق کار

یکی از راه های دریافت اقامت دبی استخدام در شرکت های این شهر است دریافت اقامت از طریق کار از این جهت شما باید در رابطه با نیاز و تخصص های مورد نیاز دبی مهارت و تخصص داشته باشید،

در این روش اگر شما در شرکتی استخدام شوید کارفرمای شما وظیفه انجام کارهای مربوط به دریافت ویزای شما را به عهده می گیرد؛یعنی کارفرما اسپانسر شما در این زمینه می شود و برای دریافت ویزای شما اقدامات لازم را انجام می دهد.

دریافت اقامت از طریق کار

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

یکی دیگر از راه های دریافت اقامت دبی دریافت اقامت دبی با خرید میک است.اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. دبی  یکی از  شهرهای مدرن و جذاب جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است.می توان از  اصلی‌ترین و مهم ترین مزیت های این شهربه: مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی و پیشرفت روزافزون آن اشاره کرد. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار، مهاجرت و دریافت اقامت دبی باید برای دریافت ویزای اقامت از طریق خرید ملک اقدام کنید.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی می توانید اقامت دبی را بدست آورید،لازم به ذکر است ویزایی که از این طریق برای فرد صادر می شود ویزای 2  ساله می باشد،البته توجه داشته باشید در چنین شرایطی فرد در طی این مدت اجازه کار و تجارت در این شهر را ندارد اما بعد از گذشت 2 سال می توان ویزای اقامت خود را تمدید کند و سپس به کار و تجارت در این شهر بپردازد.لازم به ذکر است ملک مورد نظر باید قابل سکونت باشد ارزش آن حداقل یک میلیون درهم باشد.توجه داشته باشید حتی اگر ملک مورد نظر دارای چند مالک باشد سهم هر مالک باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

دبی شهری با فرهنگ ها و نژاد های مختلف می باشد به همین خاطر جایی است که شما برای زندگی در آن باید آماده این تفاوت ها باشید و تضادهای مختلفی را تجربه کنید.مهم ترین مساله در پیشرفت اقتصاد دبی ، بر پایه گردشگری و ساخت و ساز های عظیم آن است به همین خاطر برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری و یا کار کردن برای سرمایه گذاران هستند، موقعیت مناسبی می باشد.
برای مهاجرت به این شهر از راه های مختلفی مانند:مهاجرت کاری،تحصیلی،سرمایه گذاری و تجارت و ازدواج می توان اقدام کرد که هر فرد با توجه به موقعیت و شرایطی که دارد می تواند یکی از این راه ها را برای مهاجرت انتخاب و اقدام کند.

مالیات

یکی دیگر از مزایا و امکانات دبی نبود مالیات بر در آمد در این شهر محسوب می شود. از همین جهت بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب و کار و تجارت خود به این شهر سفر می کنند و به دنبال اقامت دبی خود هستند تا درآمدی بدون مالیات و خوب را تجربه کنند. اما این موضوع به این معنی نیست که هیچ مالیاتی از شهروندان دارای اقامت دبی دریافت نمی شود. مالیات بر ملک شهرداری یکی از انواع مالیات هایی است که افراد ساکن در دبی آن را پرداخت می کنند.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب داماک خواهد بود.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...