شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین شهرها در امارات

شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین شهرها در امارات

دبى یکى از شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین شهرها در امارات متحده عربى است. از بنادر آزاد دبى هر ساله براى فهالیت هاى تجارى تجار به ایران و دیگر کشورها استفاده مى‌شود. قبل از هرگونه تصمیمی برای کار و زندگی در شهر دبی ، بررسی لازم در خصوص نوع کار و فعالیت را انجام دهید و در نظر داشته باشید که تنها افرادی در دبی موفق می شوند که در هر زمینه و شغلی قصد انجام فعالیت دارند، تخصصی لازم و کافی و نیز سرمایه مناسب و ایده‌های نو داشته باشند.حتی اگر برای گذران دوران بازنشستگی قصد اقامت  در این شهر دارید بررسی همه جانبه انجام دهید و واقع‌بینانه تصمیم بگیرید و حتما تمام شرایط خود و شهر و کشور مورد نظر خود را به طور کامل بررسی کنید.اگر پنجاه درصد مصمم به کار و اقامت شده‌اید، ویزای دو ماهه بگیرید و در خصوص این موارد تحقیقات بیشتری انجام دهید. 

شلوغ ترین و پر رفت و آمد ترین شهرها در امارات

راه های مختلف اقدام، براى دریافت اقامت امارات متحده عربى از طریق تجارى:

تجارت خاص

تجار براى دریافت جواز کسب از طریق تجارت خاص می بایست یک شرکت وطنى داشته باشند. بدین منظور یک نفر فرد اماراتی باید ۵۱% در جواز کسب شریک باشد و در بعضى موارد شرکاى وطنى اجازه کل فعالیت و تصمیم‌گیرى را به تجار داده و نقش اساسى در فعالیت هاى شرکت و واحدهاى تجارى ندارند. براى ایجاد واحد تجارى یا شرکت از طریق تجارت خاص تاجر باید مبلغ ۳۰۰۰۰۰ درهم گارانتى از طریق بانک ارائه دهد. این نوع جواز براى فعالیت هایى نظیر ایجاد واحد تجارى براى فروش پوشاک، کامپیوتر، الکترونیک و مواد غذایى و... مى‌باشد. 

تجارت عامه

تجارى که علاقمند به ایجاد شرکت تجارى براى واردات و صادرات کالا هستند مى‌توانند از جواز کسب (تجارت عامه) استفاده نمایند. بدین منظور باید ۱۰۰۰۰۰۰ میلیون درهم از طریق بانک به عنوان گارانتى نشان دهند. این افراد همچنین باید براى ایجاد شرکت، کفیل وطنى داشته باشند. جواز براى امور خدماتى: مشاورین و افرادى که سرویس خدماتى نظیر امور حسابدارى، مشاوره در کلیه امور و هر گونه خدمات دیگر را مى‌توانند ارائه کنند، مى ‌توانند از طریق دریافت جواز کسب براى امور خدمات استفاده کنند.

بدین منظور شخص مى‌تواند با ارائه گارانتى مبلغ ۵۰۰۰۰۰ درهم موفق به دریافت جواز کسب شوند. قابل به ذکر است که براى دریافت اقامت امارات متحده عربى بدون داشتن کفیل وطنى، تجار مى‌توانند از طریق مناطق آزاد جبل على (ایجاد شرکت هاى تجارى و خدماتى)، فرودگاه دبى و یا اینترنت سیتى (افراد علاقمند به ایجاد شرکت هاى کامپیوترى و امور مرتبط) و یاMedia City( براى ایجاد ایستگاه‌هاى رادیو، تلویزیون و کلیه رسانه‌ هاى گروهى) اقدام کنند. لازم به ذکر است براى دریافت اقامت نیازى به ارائه گارانتى بانک دراین رابطه نمی باشد. اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

اخـذ اقـامت به عنوان شـریک تجاری یک شرکت

شرکتی که شـما را به عنوان سـهامدار می پذیرد (‌شریک‌) ابتدا در دادگاه دبی یک وکالت نامه تام‌الاختیار از شما دریافت می‌نماید تا شما ادعایی برای مالکیت سهام این شرکت نداشته باشید به هر حال چنانچه این شرکت در آینده دچار هر نوع مشکلی گردد. شما نیز دچار مشکلات متعددی خواهید شد،در این روش شما می‌بایست هر ۳ سال مبلغی را به مدیرعامل شرکت پرداخت کنید. البته معمولاً مدیرعامل شرکت بخشی از هزینه‌های اجاره آب و برق و تلفن را به صورت نامحسوس از شما دریافت می‌کند.

کلیه امور شما در این روش توسط کفیل شما مدیریت می‌شود. توجه داشته باشید چنانچه بعداً بخواهید تغییر اقامت دهید باید یک رضایت نامه از کفیل خود داشته باشید. اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. 

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

 

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...