دریافت اقامت امارات

 دریافت اقامت امارات

دریافت اقامت امارات در سال های متوالی یکی از موضوعات فراگیر و مهم درباره مهاجرت به این کشور ثروتمند و پیشرفته می باشد که مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

اکثر ویزاهای کشور امارات دارای اعتباری 3 ساله هستند. از آنجائی که بازارهای کسب و کار در این کشور بسیار پر رونق می باشد و از طرفی اتباع خارجی از پرداخت مالیات نیز معاف هستند، این کشور به جذاب ترین بازارهای کاری تبدیل شده و هر ساله افراد زیادی جهت دریافت ویزای کاری امارات اقدام می ­نمایند. علاوه بر انجام کار راه های دیگری نیز برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. دریافت اقامت دائم امارات به سادگی امکان پذیر نمی باشد. بطور مثل افراد با انجام کار در این کشور تنها می­ توانند اقامتی 5 ساله دریافت نمایند و در صورتی که افراد متقاضی دریافت اقامت دائم این کشور هستند، می­ بایست حداقل به مدت 30 سال در این کشور به انجام کار بپردازند. 

 

دریافت اقامت امارات

امارات

امارات دارای ذخایر نفت و گاز بسیاری می باشد که با صادرات نفت به دیگر کشورها از اقتصاد بسیار مناسبی در جهان برخوردار می­ باشد. مشاورین ما در داماک گروپ پیشنهادات ویژه ای به افرادی که قصد دریافت اقامت دائم دیگر کشورها را دارند ارائه می­ نمایند. سرمایه گذاری نیز از دیگر راههای دریافت اقامت امارات می باشد که موجب جذب سرمایه گذران خارجی به این کشور شده است. سرمایه گذاری نیز از راه های مختلف در این کشور انجام می­ گردد که در هر یک از روش ها فرد می­ بایست دارای سرمایه­ ی اولیه مشخصی باشد.

درباره امارات

امارات یکی از کشورهای ثروتمند عربی است که بصورت پادشاهی اداره می ­شود. این کشور دارای جمعیتی برابر با 8 ملیون و وسعتی 83600 کیلومتر می­ باشد. با توجه به اینکه بزرگترین ذخایر نفت را در اختیار دارد، موجب ایجاد بازارهای کسب و کار و تجارت در حاشیه­ خلیج فارس شده است. علاوه بر این دولت امارات با اقتصادی پایدار در حال گسترش صنعت توریسم و گردشگری در کشور خود می ­باشد. در حال حاضر نیز هر ساله افراد زیادی با ویزای توریستی امارات به این کشور سفر می ­نمایند. بطور کلی اخذ اقامت دائم و تابعیت امارات به راحتی امکانپذیر نمی باشد و طبق قوانین امارات، اتباع خارجی پس از 30 سال انجام کار امکان اخذ اقامت دائم  و تابعیت این کشور را خواهند داشت.

اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

افراد با سرمایه گذاری در امارات می ­توانند اقامت کوتاه مدت امارات را دریافت کنند. سرمایه گذاری در کشور امارات به طرقی همچون خرید ملک،آپارتمان،سوییت لاکچری- ثبت شرکت- کارآفرینی انجام می ­پذیرد که با سرمایه ای 5-10 میلیون درهم امکان پذیر است. افراد با سرمایه گذاری 5 میلیون درهمی اقامتی 5 ساله و با 10 میلیون سرمایه گذاری اقامت 10 ساله امارات را دریافت می نمایند. خرید ملک در امارات با یک میلیون درهم نیز امکان پذیر می باشد که در این روش نیز فرد تنها امکان دریافت اقامت 5 ساله امارات را خواهد داشت. بطور کلی افراد جهت دریافت اقامت دائم و تابعیت امارات می ­بایست حداقل بمدت 30 سال در این کشور حضور داشته و به انجام کار و سرمایه گذاری بپردازند. 

اقامت کاری امارات

افرادی که قصد انجام کار در امارات را دارند، با یافتن شغل مورد نظر خود در این کشور امکان دریافت اقامت امارات را خواهند داشت. لازمه دریافت ویزای کاری امارات پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در امارات است. در برخی موارد کارفرمایان خود درخواست استخدام اتباع و نیروهای متخصص خارجی را می­ دهند، که در اینگونه موارد افراد می­ توانند نسبت به دریافت ویزای کاری امارات اقدام نمایند. انجام کار در امارات موجب اقامت دائم و یا تابعیت این کشور همانند کشورهای اروپایی نمی ­شود و افراد با اخذ اقامتی 5 ساله اجازه انجام کار در این کشور را خواهند داشت. از مهم ترین شرایط دریافت اقامت امارات از طریق کار سن متقاضی، تحصیلات، سوابق کاری و سلامت جسمانی فرد می ­باشد. متقاضیان انجام کار می­ توانند به همراه اعضای خانواده خود به این کشور سفر کنند.

 

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

 

آپارتمان آماده اقامت دبی

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...