اقامت خانوادگی در امارات

 

اقامت خانوادگی در امارات

راه های زیادی برای گرفتن اقامت خانوادگی در امارات وجود دارد. افراد می توانند با خرید یا فروش ملک یا از طریق ثبت شرکت در امارات متحده عربی شرایط اقامت بلند مدت در دبی را برای خود و خانواده فراهم کنند. با اینکه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت بلند مدت در امارات وجود دارد، اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت.

کشور امارات یکی از بزرگ ترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد و تولید ناخالص سرانه آن در حد ثروتمندترین کشورهای اروپای غربی است. اقتصاد این کشور با ساختاری شفاف و امن، پذیرای بخش بزرگی از شرکت ها و منابع بین المللی است. شهر دبی و شارجه از شهرهای ثروتمند و پیشرفته امارات است .کشور امارات نه فقط به دلیل جذابیت برای سرمایه گذاران بخاطر رونق بازار اقتصادی بلکه به دلایل مختلف مانند هزینه کمتر نسبت به کشور های دیگر و مالیات بسیار کم مورد توجه مردم واقع شده است. ویزاهای اقامتی امارات معمولا دو ساله هستند و این یکی از مزایای این کشور نسبت به سایر کشورها خواهد بود و به راحتی قابل تمدید می باشد.

اقامت خانوادگی در امارات

پاسپورت اقامتی

شما با گرفتن پاسپورت اقامتی امارات متحده عربی می توانید حق اقامت بلند مدت در این کشور را نیز به دست آورید ، همچنین می توانید برای اعضای خانواده خود و فرزند از یر 18 سالتان نیز پاسپورت اقامتی این کشور را نیز تهیه کنید. همچنین با اخذ اقامت امارات علاوه بر پاسپورت، کارت شناسایی نیز برای شما صادر می شود.

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر است و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار پاسپورت اقامتی امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...