دریافت ویزای اقامتی دبی

دریافت ویزای اقامتی دبی

جهت دریافت ویزای اقامت دبی و یا مجوز کار دبی افراد می بایست پاسپورت در اختیار داشته باشند،همچنین پشتیبان و حامی مالی آن ها نیز مشخص گردد.دریافت ویزای اقامت از راه های زیر امکان پذیر می باشد :

1.ثبت شرکت در دبی

2.خرید ملک و مستغلات(به ارزش حداقل یک میلیون درهم)

3.استخدام در یک شرکت اماراتی

مشاورین و نمایندگان داماک گروپ در دبی شما را در راستای خرید ملک و دریافت ویزای اقامتی دبی در تمامی موقعیت ها یاری می کند برای اینکه شما به یک فرد مقیم دبی تبدیل شوید می بایست شرایط موجود و چگونگی دریافت اقامت دبی و شرایط و وضعیت خود را مورد بررسی قرار دهید.راه های متعدد و زیادی برای دریافت اقامت دبی وجود دارد،به یاد داشته باشید که تمامی موارد مانند:دانشجو بودن،متاهل بودن و دیگر شرایط مورد بررسی واقع خواهد شد.به طور کلی دو گزینه  انتخابی برای دریافت ویزای اقامتی دبی وجود دارد.

دریافت ویزای اقامتی دبی

اقامت در دبی

به یاد داشته باشید این موضوع  از طریق خرید ملک (آپارتمان،ویلای لوکس و...) و مستغلات نیز امکان پذیر می باشد.لازم به ذکر است برای آن که بتوانید درخواست ویزای اقامت دبی بدهید؛باید تمکن مالی شما نیز تکمیل گردد.توجه داشته باشید ارزش این ملک نباید از یک میلیون درهم کمتر باشد.یکی از مزایای خرید ملک در دبی برای دریافت اقامت این است که نیازی به ثبت شرکت نیست،از معایب دریافت اقامت دبی از طریق خرید ملک ارائه ویزای 2 ساله خواهد بود که  به افراد در طول این 2 سال اجازه کار داده نمی شود.اما لازم است بدانید به علت پیشرفت روزافزون اقتصاد دبی سرمایه گذاری در این شهر از ارزش بالایی برخوردار است. 

اقامت  دبی از طریق ثبت شرکت

راه بعدی برای دریافت اقامت دبی ثبت شرکت در این شهر است؛ثبت شرکت در این شهر به شما اجازه تجارت در منطقه آزاد دبی را نیز می دهد و همچنین امکان درخواست دادن برای دریافت اقامت دبی به عنوان یک شریک تجاری برای شما نیز فراهم خواهد شد. نه تنها ثبت شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛بلکه گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده قرار می دهد. به خاطر داشته باشید که نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

اقامت کاری دبی

افرادی که قصد انجام کار و استخدام در دبی را دارند، با یافتن شغل مورد نظر خود در این کشور امکان دریافت اقامت دبی را خواهند داشت. لازمه دریافت اقامت کاری دبی پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در این شهر است. در برخی موارد کارفرمایان خود درخواست استخدام اتباع و نیروهای متخصص و با مهارت خارجی را می­ دهند، که در این صورت  افراد می­ توانند نسبت به دریافت اقامت کاری دبی اقدام کنند. انجام کار در دبی موجب  دریافت اقامت دائم و یا تابعیت این شهر همانند شهر ها و کشورهای اروپایی نمی شود و افراد با دریافت اقامتی 5 ساله اجازه انجام کار در شهر دبی را خواهند داشت. از مهم ترین شرایط اخذ اقامت دبی از طریق کار سن ، تحصیلات، سوابق کاری و سلامت جسمانی فرد متقاضی می ­باشد. متقاضیان انجام کار می­ توانند به همراه اعضای خانواده خود به این شهر سفر کنند. همسر و فرزندان شخص مورد نظر در شهر دبی امکان ادامه تحصیل و کار را در مدت اقامت خواهند داشت. نرخ بیکاری در دبی 1.7% است و ساعات کاری در این شهر 48 ساعت در هفته می باشد و افراد اجازه انجام اضافه کاری را نیز خواهند داشت و برخی از افراد با انجام اضافه کاری حقوق خود را تا 25% الی 50% افزایش می ­دهند.

مطالبه مشابه :

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی     

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

( با داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

داماک damac سازه برتر جهان

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...