گردشگری در دبی

 گردشگری در دبی

گردشگری یکی از استراتژی های مهم امارت دبی برای سرازیری دلار به امارات متحده می باشد. گردشگری در دبی مبتنی بر خرید است، گرچه جذابیت های مدرن وتاریخی نیز دارد.

 دبی  یکی از شهرهای  کشور امارات متحده عربی است و یکی از بزرگترین شهر کشور امارات نیز می باشد ، واحد پول رسمی امارات درهم می باشد؛ امروزه دبی به عنوان یک شهر تجاری و بازرگانی موفق در منطقه در این کشور را به خود اختصاص داده است و همچنین قسمت بزرگی از این کشور نیز از مناطق گردشگری و دیگر خدمات بازرگانی و مالی تامین می شود و با توجه به ساخت و سازهای برج های اعجاز انگیز و تفریحات و زیبایی ها یش باعث شده است که مسافران و همچنین بسیاری از گردشگران را مسحور خود کرده است، دبی در سال 2012 بیست و دومین شهر گرانقیمت جهان و گرانقیمت ترین شهر خاورمیانه شناخته شده است  و مناطق گردشگری دبی یکی از پر بازدید ترین مکان های تفریحی هستند.

 

 گردشگری در دبی

سرکرمی های دبی

سرگرمی های دبی بسیارند: از جمله می توان به خط متروی آن که با سرعت در آسمان حرکت می کند، پاساژهای بسیار بزرگ و مجلل و پیست اسکی مسقف اشاره کرد. تماشای غروب آفتاب سوار بر شتر با استنشاق هوای پاک سوار بر لنچ های عربی از سرگرمی های دوست داشتنی این شهر هستند.

راه های رسیدن به دبی

هوایی: خطوط هوایی ایران و امارات هر روزه به این شهر پرواز دارند. زمان پرواز این مسیر حدود یک ساعت و 45 دقیقه است.

زمینی: می توانید با ماشین ، اتوبوس و.. به دبی سفر کنید و از مناظر لذت ببرید .

دریایی :با کشتی می توانید به دبی سفر کنید و سفر متفاوتی داشته باشید.

 دبی، با معماری های بسیار زیبا و منحصر به فرد، خطوط هوایی فوق العاده، مناظر هنری زیبا و مدرن بیشتر شبیه شهر شانگهای است. برخلاف شایعه های موجود در مورد این شهر، دبی فرهنگ غنی دارد که بیشتر آن قابل لمس و دیدنی نیست. فرهنگ این شهر به عرب های بیابان نشین می رسد. مردم این منطقه، پیشینه غنی در داستان سرایی، شعر، موسیقی، رقص و شکار دارند.

مناطق گردشگری دبی

امروزه دبی با پیشرفت سریع و جدیت در دیده شدن در دنیا به طور باور نکردنی مورد توجه مسافران قرار گرفته است؛ به طوری که در سال 2007 جزو کشورهای پر بازدید جهان نام برده شد و بیشتر گردشگران علاوه بر خرید بیشتر به خاطر دیدنی ها و تنوع بسیار زیاد مراکز تفریحی بسیار جذاب به این کشور سفر می کنند.

پارک مشرف ، پارک صفا ، خور دبی ، برج خلیفه ، نهر دبی  ، پارک الممزر، برج العرب ،دبی مال ، باشگاه دبی و ... از مکان های دیدنی دبی است.که شما می توانید همه روزه از این مکان های دیدنی دیدن کنید و از دیدن آن لذت برید . و همچنین از دیگر جاذبه های دبی باید به مسجد جمیرا، خانه شیخ سعید، پارک خور، برج خلیف، موزه دبی، پالم جمیرا،و پارک آبی اشاره کرد.

در آخر دبی مکان های گردشگری و تفریحی زیادی هم دارد که شامل :

 

  1. سفرهای بیابانی

  2. اتوبوس شگفت انگیز

  3. پیست اسکی دبی‌

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...