10شغل پر درآمد در امارات

 10شغل پردرآمد در امارات

امارات یکی از قدرتمند ترین قطب اقتصادی در خاورمیانه است. در این مقاله 10 شغل پر درآمد امارات را بررسی می کنیم.

سطح درآمد بالا و امکان دسترسی آسان به مراکز تفریحی در این کشور، بر اهمیت کاریابی در امارات افزوده است.

10 شغل پردرآمد در امارات

  1. امور مالی

مدیر ارشد مالی یک شرکت مسئولیت اصلی در مورد برنامه ریزی، اجرا، مدیریت و اجرای کلیه فعالیت های مالی یک شرکت از جمله برنامه ریزی تجارت، بودجه، پیش بینی و مذاکره را بر عهده دارد. به عنوان بخشی از تیم مدیریت اجرایی، مدیر ارشد مالی با اعضای مختلف یک شرکت اعم از ارشد و خردسال تعامل خواهد داشت.

  1. امور حقوقی

شرکت ها وکلا را استخدام می کنند تا اطمینان حاصل کنند که تجارتشان در برابر دعاوی احتمالی یا موارد قانونی محافظت می شود. یک وکیل مشاوره حقوقی به مردم، سازمان های دولتی و مشاغل ارائه می دهد و در صورت لزوم نماینده آنها می شود. آنها اسناد حقوقی را تهیه کرده و قوانین، مقررات و احکام را تفسیر می کنند. وکلا نماینده موکلان در دادگاه مدنی یا کیفری هستند و مدارکی برای دفاع از آنها ارائه می دهند.

  1. مدیریت اجرایی

مدیران ارشد اجرایی به عنوان رهبر در سازمان ها فعالیت می کنند، بنابراین هر کاری که می کنند و تمام تصمیماتی که می گیرند می تواند بر خط اصلی شرکت تأثیر بگذارد. مدیر ارشد اجرایی عالی ترین مقام اجرایی در یک شرکت است . که وظایف اصلی آن شامل تصمیم گیری های اصلی شرکت ها، مدیریت عملیات و منابع کلی یک شرکت، عمل به عنوان اصلی ترین نقطه ارتباط بین هیئت مدیره و فعالیت های شرکت و چهره عمومی شرکت است. یک مدیر اجرایی توسط هیئت مدیره و سهامداران شرکت انتخاب می شود،است.

  1. پزشکی

پزشکان پس از تشخیص، بیمارانی را که از بیماری ها و آسیب ها رنج می برند معالجه می کنند. از آنجا که پزشکان مسئولیت بهزیستی بیماران خود را بر عهده دارند، این شغل تقاضای زیادی در امارات متحده عربی دارد. علاوه بر داشتن دانش جامع در مورد داروها، پزشکان باید دانش کافی برای تشخیص بیماری ها، معالجه بیماران و ارتباط برقرار کردن با آنها را داشته باشند.

  1. مهندسی

مهندسین در زمینه های مختلفی برای تجزیه و تحلیل، توسعه و ارزیابی سیستم های پیچیده در مقیاس بزرگ کار می کنند. این موضوع می تواند به معنای و بهبود و حفظ سیستم های فعلی یا ایجاد پروژه های جدید باشد. مهندسین طرح ها را طراحی و تهیه می کنند، از سیستم های موجود در این زمینه بازدید کرده و پروژه ها را مدیریت می کنند. مهندسان برای کار در یک رشته مهندسی به مدرک لیسانس نیاز دارند. بعلاوه مهندسین ممکن است برای اشتغال نیاز به کسب مجوز کار داشته باشند.

از نرم افزار گرفته تا پل ها، مهندسان تمایل دارند که مبتکر و حل کننده مشکل باشند. مهندسین مشغول کار در رشته های برق، مکانیکی، عمرانی، شیمیایی، ژئوتکنیک یا رشته های مدیریتی، اصول ریاضیات، علوم و فناوری را برای ایجاد بهتر امور و بهینه سازی روش کار خود به کار می گیرند.

  1. متخصصین کامپیوتر

متخصصان رایانه و یا کامپیوتر مسئول هماهنگی، برنامه ریزی و پیشبرد فعالیت های مرتبط با رایانه در یک سازمان هستند. آنها به تعیین نیازهای فناوری اطلاعات سازمان کمک می کنند و مسئول اجرای سیستم های رایانه ای برای تحقق الزامات سیستم های اطلاعاتی سازمان هستند. دامنه مسئولیت برای متخصصان کامپیوتر متفاوت است. در بعضی موارد، تمرکز متخصصان فقط روی شبکه های رایانه ای است. در موارد دیگر، تمرکز آنها می تواند بر مدیریت سیستم های ارتباط از راه دور و سایر سیستم های پشتیبانی الکترونیکی مربوط به فعالیت شرکت باشد.

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...