سفر به امارت

سفر به امارت

امارات متحده‌ی عربی یکی از جاذبه های بسیبار محبوب گردشگری میان ایرانیان است و طرفداران بسیاری دارد. برای سفر به امارات باید بدانید که امارات فقط دبی نیست.

شارجه نیز از شهرهای مهم این کشور است. این شهر به ارزانی معروف است بنابراین خیلی‌ها ترجیح می‌دهند در این شهر زندگی کنند و در عوض در دوبی که نزدیک است، کار کنند. بعد از توسعه انفجاری دوبی این شهر نیز با ساخت برج‌های مرتفع و آسمان خراش‌های بزرگ راه دوبی را طی نمود .شارجه یکی از هفت امارتی است که امارات متحده عربی را تشکیل داده است.این شهر سومین شهر بزرگ امارات است که فاصله بسیار کمی با دبی دارد. امارت شارجه با تمام امارت‌هایی که کشور دولت امارات عربی متحده تشکیل می‌دهند مرزهای مشترک دارد .این شهر زیبا دارای مکان های متعدد گردشگری است که علت جذب بی شماری از توریست ها نیز می باشد. این شهر همچنین برای زندگی نیز مناسب می باشد ،علت آن این است که مالیات آن نسبت به کشورهای دیگر بسیار پایین تر است و رشد اقتصادی در آن پیشرفت چشمگیری داشته و برای خرید و فروش ملک بسیار مناسب است.

 

سفر به شارجه امارات

شارجه از لحاظ موقعیت جغرافیایی

شارجه از لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای اهمیت بسیار زیادی است به طوری که خلیج فارس در شرق و دریای عمان در غرب این شهر قرار گرفته است. همچنین در حوزه بازاریابی و گردشگری و تفریحی توانسته است خود را به عنوان مهم‌ترین جاذبه گردشگری کشورهای عربی و جهان اسلام معرفی کند. در واقع این منطقه تنها منطقه در امارات است که به این دو دریای مهم یعنی عمان و خلیج فارس در ارتباط است.

آب و هوای شارجه بسیار با شهر دبی شباهت دارد. خرید و فروش از شهر شارجه با توجه به قیمت ارزان توصیه می‌شود. شارجه عموما محیطی امن دارد.اگر دوست دارید بیشتر وقت خود را در کنار  ساحل بگذرانید،شهر شارجه را برای سفر انتخاب کنید.متقاضیان برای سفر به شهر شارجه می توانند با مشاورین ما در داماکdamac برندترین و معتبرین شرکت املاک در دبی و شارجه در ارتباط باشند .

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...