شرایط کار و اشتغال در دبی

 اشتغال در دبی

شرایط کار در دبی  با داماک

امارات یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس است و از منابع نفتی فراوانی برخوردار است که سومین کشور تولید کننده نفت درخاورمیانه می باشد. ابوظبی ( پایتخت ) و دبی(بزرگترین شهر) دو منطقه اصلی کشور امارت محسوب می شوند و بسیاری از ایرانیان برای کار در دبی به این کشور مهاجرت می کنند.

  1. مهندسی IT و نرم افزار، طراحی گرافیک

یکی از ۱۰ حرفه  مورد نیاز برای کار نه تنها در دبی و بلکه  کل دنیا، مهارت ها و دانش های مربوط به علوم کامپیوترو مهندسی است. شرکت های بزرگی در دبی هستند که نیازمند مهندسین کامپیوتر می باشند. با گسترش اینترنت و آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، شرکت ها در صنایع مختلف و  وارد شدن به دنیای تکنولوژی و بهره برداری از فرصت های پنهان  در آن دارند. بنابراین موقعیت کار برای مهندسین کامپیوتر در دبی ، بسیار عالی می باشد.

با داماک گروپ DAMAC GROUP به راحتی می تونید در دبی اشتغال یابی کنید و کسب درآمد کنید و زندگی راحتی در دبی داشته باشید .

  1. مهندسی و معماری

دومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی ، مربوط به ساخت و ساز و طراحی و معماری می باشد. همانطور که می دانید و کشور امارات و مخصوصا شهر دبی در سال های اخیر رشد چشم گیری در صنعت گردشگری و توریستی داشته است، یکی از دلایل ان  وجود هتل های کجلل و با شکوه است. هدف سیاست گذاران دبی این بوده که دبی را به مهم ترین مقصد گردشگری در دنیا تبدیل کنند. ساختمان ها، برج ها، مراکز خرید و مراکز تفریحی بزرگ، هتل هایی با امکانات زیبا و مجلل و بسیاری از طرح های عمرانی دیگر کار معماران و مهندسانی در دبی می باشد که همه در تلاش هستند  تا دبی را به محبوب ترین شهر توریستی جهان تبدیل کنند. بنابراین اگر تخصص شما در حوزه معماری و مهندسی های مرتبط مانند مهندسی عمران می باشد، کار پر طرفدار و پر درآمدی در دبی نصیبتان خواهد شد.

 شرایط کار در دبی

  1. بازاریابی و تخصص در فضای اجتماعی

اگر در بازاریابی  و شبکه های اجتماعی، تخصص و تجربه دارید، سومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی را دارا هستید و کار شما در دبی تضمین شده است. همانطور که گفته شد، دبی هر لحظه در حال رشد در صنعت گردشگری است و هدفش جلب توجه هرچه بیشتر مردم دنیا و تبدیل آنها به مسافرانی است که دبی را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایند. بنابراین طبیعی است که می خواهد در رسانه های مختلف مانند شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و وبلاگ ها و … خود را در دید مخاطبان بگذارد. همینطور توسعه گردشگری باعث رشد صنایع دیگری هم می شود که تنها با متخصصین بازاریابی در دبی می توانند به رشد و پیشرفت خود ادامه دهند.

  1. نمایندگی فروش و ارتباط با مشتری

شهر دبی پر است از مراکز خرید و فروشگاه های مختلفی چون مرکز خرید دبی مال، مرکز خرید وافی دبی ، مرکز خرید مرکاتو دبی ، مرکز خرید امارات و … که بسیاری از آنها نمایندگی برندهای معروف و بزرگ دنیا هستند. مسلما برای رونق این مراکز به چهارمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی یعنی کسانی که بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند و به فروش به محصولات کمک نمایند، احتیاج است. بنابراین اگر توانایی انجام این کار پر درآمد اما سخت را در دبی دارید، کار در دبی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ، سوییت های خاص ،جاذبه های گردشگری و...)  را از سایت  damacgroup پیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید تا اقامت بیاد ماندنی در دبی داشته باشید و اگر برای کسب و کار به دبی می روید کسب و کار دلاری یا درهمی بالایی داشته باشید. شما می توانید با کمک داماک گروپ DAMAC GROUP سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و در آمد خوبی داشته باشید و از زندگی لوکس دردبی لذت ببرید .

داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است.

زندگی در دبی  تجربه ای است که می توانید با داماک گروپ تجربه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...