کار در دبی(امارات) - شغل در دبی و امارات

کار در دبی(امارات)

افرادی که به دنبال کار در امارات هستند در ابتدا باید ویزای کاری دریافت نمایند. این کشور نیز به افرادی که جهت کار در امارات اقدام می کنند، اجازه می دهد تا همسر و فرزند متقاضی اصلی، ویزای همراه نیز دریافت نماید. اما مهمترین موضوع این است که همراه در این کشور اجازه کار نخواهد داشت. هر ساله افراد زیادی خواستار اقامت از طریق کار در امارات هستند و این اتفاق باعث رقابت بین متقاضیان کار در امارات خواهد شد.

امارات دارای بالاترین درآمد سرانه در جهان عرب است. تنوع صنایع در دبی بیش از سایر ایالات امارات است و مجموعه ای از پروژه های صنعتی، تولیدی، ساخت و ساز و خدماتی در حال انجام است. درگذشته منبع درآمد امارات صادرات نفت و گاز بود، اما اکنون دولت تلاش کرده است که مستقل از صادرات نفت و گاز در بخش صنایع و خدمات سرمایه گذاری کند.

متقاضیانی که قصد کار در امارات را دارند به دنبال آن هستند که بتوانند یک موقعیت شغلی مناسب را دریافت نمایند که از نظر موضوع حقوقی به نفع آنها باشد و حداقل حقوقی که دریافت می نماید از حداقل حقوق کشور خودشان وجود دارد، بالاتر باشد. کشور امارات کشور ثروتمندی محسوب میشود و معمولاً حداقل حقوقی که برای افراد متخصص در نظر می گیرد بسیار مناسب است و افرادی که بتوانند موقعیت های شغلی خوبی را در این کشور دریافت نمایند می توانند به راحتی خود را از نظر مالی تامین کرده و موقعیت بسیار خوبی را برای خود فراهم بیاورند.

کار در دبی(امارات)

برای دریافت مجوز کار در امارات نیاز به یک حامی مالی دارید. این حامی می تواند شرکت یا فردی باشد که شما را دعوت به کار کرده است.شرکت داماکdamac شما را داین راه همراهی خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار با مشاورین ما در داماکdamac در ارتباط باشید.

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...