ویلا لاکچری دبی

 ویلا لاکچری دبی

ویلا لاکچری دبی آرزوی بسیاری از افراد است. اما امکانات این نوع از ویلاها چیست که تا به این اندازه مورد توجه قرار گرفته اند؟ آیا این سبک از ویلاهایی که در دبی ساخته می شوند واقعا می توانند تمام نیاز افراد را به گذراندن روزهای خوش تامین کنند؟ در این مقاله به امکانات ویلا لاکچری دبی پرداخته ایم تا شما به خوبی با این سبک از معماری آشنا شوید.برای خرید ویلا لوکس دبی با مشاورین داماک در ارتباط باشید.

 امکانات ویلا لاکچری دبی

ویلا لاکچری دبی دارای امکانات بی شماری است که ذهن هر بیننده ای را به خود معطوف می کند. امکانات خاص و بی نظیر چنین ویلاهایی موجب شده تا بسیاری از افراد اقدام به خرید و اجاره آن ها کنند.حال سوال اینجاست امکانات این سبک از ویلاها چیست؟ پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

آبنماهای شیشه ای

حضور آبنماهای شیشه ای در هر ویلایی می تواند زیبایی چشم گیری را برای آن محیط ایجاد کند. این نوع از آبنماها یکی از مهم ترین ویژگی های ویلا لاکچری دبی به حساب می آید زیرا به میزان زیادی محیط داخلی منزل را جذاب می کند معماری آن را تحت تاثیر قرار می هد. اما در سال های اخیر به دلیل استقبال بی سابقه ای که از آبنماها شده هر روز شاهد عرضه مدل جدیدی از آن ها هستیم. مدل هایی مانند موزیکال و پرتابل که قابلیت جابجایی دارند از مهم ترین خصوصیات این آبنماهای شیشه ای محسوب می شوند. البته ناگفته نماند که در برخی از ویلا لاکچری دبی مشاهده شده که اتاق ها و نواحی مختلف خانه را به وسیله آبنماها از یکدیگر مجزا می کنند.

آسانسور

شاید تاکنون تصور کرده اید که تنها مزیت آسانسور حمل و نقل و جابجایی بین طبقات است. اما با خواندن این مطلب قطعا نظرتان در مورد کاربرد آسانسور تغییر خواهد کرد! حتما برای شما جالب است اگر بدانید که یکی از امکانات ویلا لاکچری دبی وجود آسانسور در محیط داخلی خانه می باشد. این آسانسورها که معمولا شیشه و از نوع هیدرولیکی هستند می توانند علاوه بر جابجایی افراد در بین طبقات وظیفه زیباسازی محیط داخلی ویلا را نیز به عهده بگیرند.اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب داماک خواهد بود.

ویلا لاکچری دبی

تکنولوژی

هوشمند بودن تمام وسایل برقی در ویلا لاکچری دبی می تواند اعتقاد به تکنولوژی را تحقق ببخشد. معمولا مساحت این نوع از ویلاها زیاد است و افراد تمایل چندانی ندارند که برای انجام کوچکترین کار مانند خاموش کردن چراغ ها از جای خود بلند شوند. ویلاهایی که لقب لاکچری را بر دوش می کشند باید دارای تکنولوژی در مدیریت کردن وسایل برقی باشند. به طور مثال با نصب یک نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه خاموش کردن چراغ ها را راس یک ساعت مشخص تنظیم کنید. و یا اینکه با فشار دادن یک دکمه تمام پرده های خانه را بکشید.

محوطه سازی

زمانی که وارد یک ویلا می شوید اول از هر چیز با محوطه بیرونی آن روبرو خواهید شد. اگر این محوطه لاکچری ساخته شده باشد حتما به دل شما خواهد نشست. محوطه ای که با معماری زیبا و دلنشین ساخته شده و پر از گل و گیاه های رنگارنگ است. باغ های مصنوعی و طبیعی در محوطه سازی ویلا لاکچری دبی بسیار مهم است و اگر محوطه بیرونی ویلا بزرگ باشد باید حتما این ویژگی در آن رعایت شده باشد.

اتاق خواب لوکس

تصور شما از یک اتاق خواب لوکس و لاکچری چیست؟ این نوع از اتاق ها دارای تمام وسایل زندگی مانند مبلمان , تلویزیون , سرویس بهداشتی و … می باشند. معمولا مساحت اتاق های لوکس بسیار زیاد است و حتی شاید بزرگ تر از یک واحد آپارتمان باشد! یکی از مواردی که بر درجه لوکس بودن اتاق خواب اضافه می کند پنجره های بزرگ شیشه ای است. پنجره هایی قدی که با شروع صبحگاه نور خورشید را مانند نوارهای طلایی به درون اتاق می تابد.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند .

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...