هزینه زندگی در شهر دبی

هزینه زندگی در شهر دبی

دبی این شهر لوکس، مدرن و امروزی، به دلیل امکانات فوق العاده ای که دارد، افراد بسیاری را به خود جلب کرده است.

بیشتر افرادی که قصد مهاجرت به کشور امارات و شهر دبی را دارند، در ابتدا با تور های تفریحی به این شهر می روند تا هزینه های جاری را از نزدیک ببینند. نکته ای که بسیار مهم است و باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید، این است که زندگی برای مهاجران در دبی نسبت به افراد مقیم در آن کشور کمی گران تر می باشد. مهاجران زیادی که از کشور های مختلف از جمله ایران به این شهر می روند باید این نکته را به خاطر بسپارند. به طور مثال افراد بومی شهر دبی از هر گونه مالیاتی معاف هستند ولی افرادی که به عنوان مهاجر در این شهر زندگی می کنند، موظف هستند تمامی مالیات ها را به دولت پرداخت نمایند.

هزینه زندگی در هر شهری شامل هزینه های مسکن، خورد و خوراک، حمل و نقل، تحصیل فرزندان یا خود فرد و … خواهد بود.که ما در این مقاله به هزینه های مسکن در این شهر می پردازیم.داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

یک نکته بسیار مهم دیگر که به آن خواهیم پرداخت این است که با وجود گران بودن زندگی در شهر دبی امارات، میزان درآمد افراد در این شهر عربی بسیار مناسب می باشد و تقریبا بالا نیز هست. به همین دلیل است که مردم  در این شهر به راحتی زندگی می کنند. البته ناگفته نماند که سالیان سال است نرخ تورم در شهر دبی به صفر رسیده و همین مسئله امنیت مالی و روانی بسیاری را برای این افراد رقم زده است. در حقیقت این کنترل تورم به شیوه بسیار عالی باعث شده است تا هر دلار برابر با سه و شصت و هفت صدم درهم باشد. البته قابل ذکر است که تا چند سال گذشته، دبی یکی از گران قیمت ترین شهر های دنیا بود که عملا زندگی را برای مهاجران سخت تر کرده بود اما با همین کنترل تورم و سیاست هایی که دولت امارات اتخاذ کرد، شرایط زندگی برای مهاجران ‌راحت تر شد.

هزینه های مسکن در دبی

برای هر فردی که قصد مهاجرت به کشور جدیدی را دارد، یکی از نکات اساسی و مهم، شرایط و محل زندگی می باشد. به عبارتی فرد متقاضی مهاجرت باید قبل از هر کاری هزینه های اجاره یا خرید مسکن در شهر و کشور مقصد را بررسی کند. هزینه اجاره یا خرید مسکن در شهر دبی همانند تمامی شهر های دنیا به منطقه ای که تمایل دارید در آن زندگی کنید بستگی دارد و هزینه ها نسبت به مناطق لوکس تر تا مناطق معمولی تر و نوع خانه متفاوت خواهد بود. نکته بسیار مهمی که در ارتباط با اجاره مسکن از هر نوعی در شهر دبی باید بدانید، این است که در این شهر سبک دریافت اجاره متفاوت نسبت به ایران می باشد. شما پس از عقد قرارداد و دریافت اجاره نامه خود، باید تمام هزینه های اجاره مربوط به یک سال را در ابتدای قرارداد به صاحب ملک پرداخت کنید.

هزینه زندگی در شهر دبی

اگر از هزینه های اجاره مسکن در شهر دبی خارج شویم، ممکن است شما به عنوان فرد مهاجر تمایل داشته باشید که در این شهر اقدام به خرید منزل مسکونی کنید. ببینیم هزینه های خرید مسکن در شهر دبی چقدر است. توجه داشته باشید که همیشه خرید مسکن در کشور مقصد مهاجرتی علاوه بر ایجاد آرامش خیال برای فرد مهاجر و خانواده او، پروسه مهاجرت به کشور جدید را نیز راحت تر خواهد کرد و پرونده او زودتر مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت. شهر دبی و کشور امارات هم از این قاعده خارج نیست بنابر این خرید ملک در این شهر باعث بهبود روند مهاجرتی شما خواهد شد. به طور میانگین برای خرید ملک در دبی و دریافت اقامت از این طریق ملکی که خریداری می کنید باید به ارزش حداقل یک میلیون درهم باشد.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند .

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...