سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

 

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

در حال حاضر می توان با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی اقامت امارات را کسب کرد و آن را برای مدت مشخصی مجدد به تمدید رساند. البته در نظر داشته باشید که طبق قوانین نمی توانید تابعیت امارات را بدست بیاورید. دبی پرجمعیت ترین شهر امارات است و در سال های اخیر این شهر به مرکز تجاری خاورمیانه تبدیل شده است و روزانه گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند.

این شهر که در شمال غربی امارات واقع شده با توجه به قوانین آزاد تجارت، معاف های مالیاتی، محافظت از دارایی و حفظ حریم خصوصی تجار از مناطق محبوب آسیا برای تجارت می باشد. لذا بسیاری خواهان سرمایه گذاری در این شهر می باشند تا کسب و کار خود را در آن با توجه به بازار پویای دبی و همچنین بین المللی بودن آن به راه بیاندازند.

مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

دبی با توجه به پیشرفتی که در دهه های اخیر از نظر زیرساختی داشته و دارای فرودگاه ها و ۱۷۰ خطوط حمل و نقل است که امکان دسترسی کشورهای مختلف به آن را فراهم کرده است بازاری بسیار فعال و پویا دارد و علاوه بر اقتصاد مناسب این منطقه و همچنین نرخ بیکاری پایین امارات سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی مزایای زیر را به همراه دارد.

موقعیت تجاری بسیار مناسب و محیطی باز و نامحدود

محیطی با مالیات بسیار کم و یا معاف از مالیات، علاوه بر این امارات با بیش از ۷۰ کشور از جمله انگلیس، ژاپن، فرانسه، کانادا، چین و … مالیات دوگانه امضا کرده و این شهروندان نیازی به پرداخت مالیات در امارات را ندارند.

  1. امکان ثبت شرکت با روندی آسان
  2. زیرساخت های مناسب خدمات، حمل و نقل و … و همچنین کیفیت بالای زندگی
  3. منطقه ای توریستی و دسترسی به بازار بین المللی
  4. سرمایه گذاری با مبلغ پایین
  5. ثبات و امنیت در منطقه و آمار بسیار پایین جرم و جنایت در دبی
  6. ثبت شرکت و سرمایه گذاری در مناطق مختلف دبی
  7. حمایت قانون از سرمایه گذاران در دبی همانند شهروندان دبی

سرمایه گذاری درمناطق مختلف دبی

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

مناطق آزاد دبی: مناطق آزاد در دبی بهترین منطقه برای فعالیت های تجاری برای سرمایه گذاران خارجی است. این مناطق با سیاست جذب سرمایه گذاران خارجی در دبی که شامل مزایایی مانند امکان ۱۰۰% مالکیت خارجی، معافیت های مالیاتی، پتانسیل بالای تجارت و سرمایه گذاری مقرون به صرفه می باشد.

مناطق اصلی دبی: این مناطق که مستقیما زیر نظر دولت است جزو مناطق اصلی تجاری دبی شمرده می شود و مالکیت سهامدارن خارجی فقط تا ۴۹% مجاز می باشد. این مناطق طبق ساختارهای قانونی سیاست های دولت تاسیس شده است و اقتصادی توسعه یافته دارد.

مناطق ساحلی دبی: مناطق ساحلی دبی برای سرمایه گذاری دارای محدودیت هایی است و فقط در صورتی می توانند مالکیت ۱۰۰% در آن داشته باشند که یک تجارت خارج از امارات داشته باشند. با این حال با توجه به داشتن حق مالکیت معنوی جداگانه مانند حق تجاری، حق چاپ و همچنین باز کردن حساب های چند ارزه در عین حفظ حریم خصوصی از محبوبیت برخوردار است. البته توجه داشته باشید که با ثبت شرکت در این مکان امکان دریافت اقامت طولانی مدت دبی را نخواهید داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید به سایت DAMACGROUP.IR مراجعه کنید و جواب سوالات بی جواب خود را درمورد ویلاها ، هتل ها ، آپارتمان ها ، کسب و کار ، درآمد و... را از سایت داماک گروپ DAMAC GROUP پیدا کنید .

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...