سرمایه گذاری در دبی

 

سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی دلایل متنوعی دارد. از جمله برخورداری از منابع نفت و گاز و نیز رشد روزافزون اقتصاد. رشد دیگر صنایع نیز در دبی رو به افزایش می باشد. دبی یکی از آسان ترین شهرها برای تجارت است. تاسیس و ثبت شرکت های بین المللی در دبی سریع و آسان است. مهاجران و اتباع خارجی می توانند در بورس دبی سرمایه گذاری کنند. دبی از نظر اقتصادی و مالی ثبات خوبی دارد. راه اندازی کار و ثبت شرکت در دبی منجر به دریافت اقامت دبی می شود.داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

بهترین شهر امارات برای سرمایه گذاری

دبی یکی از بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری می باشد. یکی از انواع سرمایه گذاری برای دریافت اقامت دبی خرید ملک است. اتباع خارجی برای خرید ملک در دبی باید شرایط خاصی داشته باشند. برای مثال ارزش  ملک خریداری شده نباید کمتر از یک میلیون درهم باشد،حتی اگر ملک دارای چند مالک می باشد باید حداقل سهم هر مالک یک میلیون درهم باشد؛البته توجه داشته باشید در ابتدای خرید ملک به فرد متقاضی اقامت 2 ساله داده می شود که در این 2 سال فرد اجازه کار ندارد و سپس بعد از گذشت این دوسال می توان ویزا را تمدید و سپس به کار و تجارت در این شهر پرداخت.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

مزایای سرمایه گذاری در دبی

موقعیت استراژیک امارات متحده عربی: کشور امارات متحده عربی با توجه به قرار گرفتن در منطقه دریایی خاورمیانه به عنوان پلی برای اتصال شرق به غرب عمل می کند. با توجه به قدرت عظیم کشتیرانی و حمل و جابجایی کالا، نقش کلیدی سرمایه گذاری در امارات مشخص می گردد.

تنوع محل کسب و کار جهت سرمایه گذاری در دبی: وجود بازارهای زیبای سنتی و مدرن در شهر دبی، سرمایه گذاری  در دبی را برای بسیاری از برندهای معتبر خارجی جذاب کرده است. امکان انتخاب محل فعالیت سرمایه گذاری  خارجی در دبی بسیار گسترده می باشد. مناطق و شهرک های صنعتی و مناطق آزاد تجاری، جاذبه دیگر سرمایه گذاری در دبی هستند.

ثبات اجتماعی: با وجود اقوام بسیاری از کشورها در کشور امارات متحده عربی و شهر دبی، وقوع جرم و جنایت در امارات در سطح پیشرفته ترین کشورهای دنیا و بسیار پایین است. در سال ۲۰۱۵، دبی چهارمین شهر امن دنیا معرفی شد. وقوع جرایم خشن در امارات به ندرت اتفاق می افتد و رسیدگی به شکایت توریست ها و شهروندان با دادسرای سیار و فوری انجام می گردد.

سرمایه گذاری در دبی

سهولت انجام کسب و کار: در سال ۲۰۱۷، امارات متحده عربی از نظر سهولت در انجام کسب و کار و حذف قوانین زاید سرمایه گذاری در دبی، به رتبه ۲۶ در سطح جهانی و رتبه اول در منطقه صعود کرد.

زیر ساخت های اساسی: شهر دبی در امارت، همه امکانات پیشرفته و زیر ساخت ها جهت سرمایه گذاری در امارات را فراهم کرده است. وجود دو فرودگاه بزرگ در شهر دبی، فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه جبل علی، موقعیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در امارات ایجاد کرده است.

زیر ساخت های اساسی: شهر دبی در امارت، همه امکانات پیشرفته و زیر ساخت ها جهت سرمایه گذاری در امارات را فراهم کرده است. وجود دو فرودگاه بزرگ در شهر دبی، فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه جبل علی، موقعیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در امارات ایجاد کرده است.

ثبات سیاسی امارات: امارات متحده عربی، یک نماد ثبات سیاسی در دنیا محسوب می شود. از زمان تشکیل حکومت امارات متحده عربی از سال ۱۹۷۱ و تصویب قانون اساسی، هیچ اختلال و بی نظمی سیاسی و یا درگیری قومی و قبیله ای در امارات اتفاق نیوفتاده است و حاکم و پادشاه همه امیر نشینان اماراتی از دولت مرکزی تبعیت کرده اند. وجود ثبات سیاسی باعث رونق اقتصادی و رشد سرمایه گذاری در امارات شده است.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل  در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند .

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...