دفتر کار شیک در دبی - دفتر کار لوکس در دبی - دفتر کار لاکچری در دبی

 

یک دفتر کار شیک باید دارای چه خصوصیاتی است؟

دفتر کار شما باید محلی بسیار شیک و انرژی برای شما و ارباب رجوع شما باشد. استفاده از برخی وسایل ممکن است ایده آل سلیقه شما باشد ولی شما باید ارباب رجوع را نیز در نظر داشته باشید. دقت داشته باشید برای مشتری یا ارباب رجوع نگاه اول خیلی اهمیت دارد. شاید شما به دلیل مدت زمان طولانی که در محل کار خود قرار دارید ممکن است دقت زیادی به دکوراسیون نداشته باشید. اما ارباب رجوع شما در نگاه اول به محیط کار شما می‌تواند انرژی مثبت یا انرژی منفی دریافت کند. انرژی که دفتر کار شما به مشتری یا ارباب رجوع می‌دهد باعث می‌شود تمایل به ادامه همکاری را تقویت یا قطع کند و همکاری خود را باشما ادامه دهد.

توصیه اول

محیط‌های اداری امروزه جهت زیباتر کردن و از بین بردن شیوه رئیس و کارمندی از صندلی و میزهای یک دست استفاده می‌کنند. استفاده از صندلی و میزهای یکدست و یک شکل به زیبایی و جذابیت دو چندان محیط کار شما کمک بسیاری می‌کند. در دوران قدیم همیشه صندلی و میز شخص رئیس متفاوت از بقیه کارمندان بود که معمولاً از صندلی‌های بسیار بلند برای مدیران شرکت انتخاب می‌کردند. اما در حال حاضر میز رئیس و مدیران شرکت با میز و صندلی سایز کارمندان تفاوت خاص و آن‌چنانی ندارد.

توصیه دوم

یک عدد قاب عکسی که حاوی یک عکس خندان و شاداب از شما و خانواده محترمتان است را روی میز کار خود قرار دهید. این امر هنوز در کشور عزیز ما جا نیفتاده و بسیاری از ما ترس نشان دادن عکس خانواده‌هایمان را داریم در حالی که قرار دادن یک قاب عکس خانوادگی روی میز شما تأثیرات شگفت آوری برای شما و برای ارباب رجوع شما خواهد داشت. هنگامی که ارباب رجوع عکس خانوادگی و خوشحال شما را مشاهده می‌کند قطعاً حس خوبی به او در رابطه با شخصیت شما دست می‌دهد. این امر باعث می‌شود او حس راحت‌تری با شما پیدا کند و به شرکت شما اعتماد کند. البته دقت کنید میز کار شما نباید تبدیل به یک آلبوم خانوادگی شود. به همین علت فقط یک عدد قاب که همه خانواده شما در آن باشند را روی میز قرار دهید. این امر حتی باعث می‌شود حس خوبی به شما دست دهد و کمتر خسته شوید.

دفتر کار شیک

توصیه سوم

رنگی که برای اتاق کار خود انتخاب می‌کنید باید رابطه مستقیم با نوع حرفه شما داشته باشد. سعی کنید در انتخاب رنگ اتاق و وسایل آن دقت کامل را به خرج دهید و سعی کنید رنگ‌هایی را انتخاب کنید که به حرفه‌ای که در آن مشغول هستید ربط داشته باشد. به طرز مثال در صورتی که فعالیت شغلی شما به صورت فعالیت تجاری است بهتر است از رنگ‌های خنثی برای دیزاین اتاق خود استفاده کنید. منظور از رنگ اتاق رنگ دیوارهای اتاق شما نیست بلکه شما می‌توانید با استفاده از اکسسوری‌هایی که هماهنگی با عرصه شغلی شما دارد نیز اتاق خود را تزئین کنید و رنگ آن را با طیف رنگی اتاق خود هماهنگ کنید.

در این مقاله نکاتی که باید در طراحی یک اتاق کار شیک در دبی استفاده شود را برای شما بیان کردیم. پیش از آنکه وسایلی را برای دفتر کار خود تهیه کنید بهتر است نکاتی که مربوط به یک اتاق کار شیک است را مطالعه کرده و سپس تصمیم به انتخاب نوع وسایل کنید. وسایلی که انتخاب می‌کنید باید ارتباط مستقیم با نوع حرفه و شغل شما داشته باشد. شما مدت زمان طولانی از روز را در محل کار خود می‌گذرانید و محل کار شما به عنوان خانه دوم شما محسوب می‌شود. پس هر چه به زیبایی و جذابیت محل کار بیفزایید از آن فضا انرژی خوبی دریافت می‌کنید و در نهایت می‌توانید بازده بسیار بالایی در کار خود داشته باشید.

DAMAC group به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاه های لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید به سایت DAMACGROUP.IR مراجعه کنید و از جواب سوالات بی جواب خود را درمورد ویلاها ، هتل ها ، آپارتمان ها ، کسب و کار ، درآمد و... را از سایت داماک گروپ DAMAC GROUP پیدا کنید .

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...