وضعیت اقتصادی شهر دبی

 

وضعیت اقتصادی شهر دبی

این روزها دبی به عنوان یک شهر مهم برای سرمایه گذاران و تجار شناخته شده است. این شهر علاوه بر اینکه نفت دارد و با استفاده از درآمد حاصل از نفت خود توانسه زیرساخت ‎های بسیار خوبی را فراهم کند، از منطقه آزاد جبل‌علی هم پول خوبی را در می‌آورد. این منطقه در سی‌و پنج کیلومتری جنوب‎ غربی دبی واقع شده است. این بندر یکی از مهم‎ترین و شناخته‌شده‌ترین بنادر ترانزیتی جهان است.توجه داشته باشید جبل علی در سال‌های گذشته بیشترین میزان توسعه را تجربه کرده و به تجربه‌ای بسیار خوب و موفقیت ‎آمیز در خاورمیانه تبدیل شد. به ویژه آنکه تحریم ‎های ایران هم راه را برای موفقیت آن راحت تر و بازتر کرد. اما توجه داشته باشی. ترانزیت تنها کاربرد این منطقه آزاد می باشد. امنیت، میزان توسعه‌یافتگی، امکانات بسیار بهداشتی و پزشکی نقش مهمی در جذب گردشگر به این بندر و دریافت اقامت کار دبی را دارند.

طبق آخرین آماری که منتشر شده است ارزش اقتصاد شهر دبی 46 میلیارد دلار بوده است. ساخت‌و ساز املاک و فروش آن به مهاجران و سرمایه گذاران، همچنین گردشگری و صادرات مجدد دبی را تبدیل به یک قطب اقتصادی مهم  در خاورمیانه کرده که هیچ شهر یا کشور دیگری به آسانی نمی‎تواند این مقام را از دبی بگیرد. یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

شرایط مهاجرت به دبی

دبی شهری با فرهنگ ها و نژاد های مختلف است،جایی که باید آماده همه این تفاوت ها باشید و تضاد های مختلفی رو در کنار هم تجربه کنید. مهم ترین مساله در پیشرفت اقتصاد این شهر، بر پایه گردشگری و ساخت و ساز های عظیم آن می باشد و برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری و یا کار کردن برای سرمایه گذاران هستند، موقعیت خوبی به شمار می رود. این شهر از طریق های مختلفی مثل مهاجرت کاری، تحصیلی، ازدواج، تجارت به افراد اجازه مهاجرت کردن را می دهد، که افراد باید با توجه به موقعیت ها و شرایط خود برای مهاجرت اقدام کنند. اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب داماک خواهد بود.

وضعیت اقتصادی شهر دبی

مهاجرت از طریق خرید ملک در دبی

در گذشته خرید ملک در دبی یکی از راحت ترین راه های مهاجرت به این شهر به محسوب می شده است، اما الان شرایط کمی عوض شده و اقامت از این طریق سخت تر نیز شده است. اما دبی برای سرمایه گذارانی که در این شهر اقدام به خرید ملک می کنند شرایطی برای اقامت نیز در نظر گرفته است. به این شکل که برای مالکان در دبی دو نوع ویزا صادر می گردد،که اول به صورت ۶ ماهه و بعد ۲ ساله می باشد،توجه داشته باشید ارزش ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم باشد؛اما طبق تحقیقات تیم داماک گروپ باید بدانید که ریسک خرید ملک برای اتباع خارجی در دبی واقعا بالاست و از طرفی هم فروشنده ها ملک خودرا با به قیمت های سرسام آور و فوق العاده زیادی به خارجی ها می فروشند و همین موضوع هم باعث شده تا تقاضای مهاجرت از طریق ملک به شدت کمتر بشود.البته توجه داشته باشید اگر ملک دارای چند مالک باشد باید سهم هر مالک حداقل یک میلیون درهم باشد. اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند .

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...