سبک زندگی در دبی - كار و درامد در دبی با DAMAC

همه چیز درباره سبک زندگی در دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP سعی دارد تا شما را با سبک زندگی در دبی آشنا کند تا بتوانید اقامتی  آسوده درهتل های لوکس دبی داشته باشید .

توریست ها و مهاجرین از زندگی لوکس در دبی لذت می برند.شهر دبی بسیار تمیز و دارای ویلاهای مدرن ولوکس ، ویلاهای لاکچری می باشد آب و هوای شهر دبی گرم است.در دبی باشگاه ها و جوامع و کلیساهای زیادی وجود دارد.همه نوع دینی در دبی وجود دارد. روزنامه هاي خارجی، مجلات، فیلم ها و ویدئو ها نیز به راحتی در دسترس هستند.

مخابرات در دبی عالی است. شماره گیري بین المللی مستقیم براي اکثر کشورهاي جهان وجود دارد. در امارات متحده اتصال به شبکه اینترنت با پهناي باند  فوق العاده بالا براي اطمینان از کیفیت بالاي خدمات و در کلاس جهانی به مصرف کنندگان ارائه می شود. در امارات امکانات فاکس و ایمیل به طور گسترده اي در دسترس هستند. خدمات کارآمد و قابل اعتماد پستی وجود دارد. خدمات پست سرویس پیک ممتاز را ارائه می کنند که تقریبا خدمات پستی به هر جاي جهان را انجام می دهد.

دبی ساده ترین محل براي زندگی در خلیج فارس است و کالاها با کیفیت بالا در آن عرضه می شوند. آپارتمان هاي لوکس در مجتمع هاي شهر دسترس هستند تا شما بتوانید در دبی اقامتی به یاد ماندنی داشته باشید. بیشتر آپارتمان ها  امکانات تفریحی عالی مانند سینماهاي خانگی و پارکینگ هاي سرپوشیده دارند. بعضی از مجتمع هاي مسکونی خدمات بهداشتی روزانه ارائه می کنند. طیف گسترده اي از ویلاها با توجه به سلیقه ها و شرایط مختلف وجود دارند. براي ویلاهاي گران قیمت تر، انتخاب بین مستقلات بزرگتر یا ویلاهاي کوچکتر ویا ترکیبات آنها وجود دارد. دومی معمولا استخرهاي شنا ، و اسکواش و تنیس دارد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت داماک damacgroup.ir درارتباط باشید.

سبک زندگی در دبی

همه دفاتر در دبی داراي سیستم تهویه مطبوع هستند. در مراسم شام غیر رسمی ، معمولا لباس شب و گاه دامن پوشیده می شود. همچنین توصیه می شود که شال یا مشابه آن همراه بانوان باشد چراکه ممکن است سیستم تهویه مطبوع هتل ها و رستوران ها قوي باشد. براي زنان چون تابستان بسیار گرم وپر رطوبت می تواند باشد ، انواع لباس توصیه می شود .شلوار پنبه اي جزو پر طرفدارترین لباس هاست که زنان مهاجراز آن استفاده می کنند. هر چند پوشیدن لباس هاي خانگی و تاپ در منزل مجاز است اما پوشیدن این لباسها در شهر ممنوع است. حتی در زمستان ، درجه حرارت هوا به ندرت زیر 21 درجه سانتی گراد می رسد اما لباس پشمی براي زمانی که درجه حرارت پایین تر می رسد مناسب است. بارانی و چتر غیر ضروري است. همه نوع پوشش هاي ساحلی تنها در ساحل یا استخر قابل قبول است و در اماکن عمومی ممنوع است.واحد خدمات بهداشت و پزشکی مراقبت هاي پزشکی را براي همه اتباع امارات ، بازدید کنندگان و مهاجران مقیم ارائه می کند. دبی بیمارستان هاي دولتی و خصوصی مجهزي دارد که خدمات بهداشتی و دندانپزشکی را با کیفیت بالا ارائه می کنند .  براي مراقبت هاي بهداشتی غیر اضطراري، همه افراد مقیم امارات که به دنبال درمان هستند باید براي ثبت نام کارت سلامت هزینه اي پرداخت کنند. به افراد تازه وارد توصیه می شود بلافاصله براي ثبت نام کارت سلامت اقدام کنند. در غیر این صورت باید هزینه هاي پزشکی خود را پس از دو ویزیت کامل پرداخت کنند.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ، سوییت های خاص ،جاذبه های گردشگری و...)  را از سایت   damacgroup.ir پیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید تا اقامت بیاد ماندنی در دبی داشته باشید و اگر برای کسب و کار به دبی می روید کسب و کار دلاری یا درهمی بالایی داشته باشید. شما می توانید با کمک داماک گروپ DAMAC GROUP سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و در آمد خوبی داشته باشید و از زندگی لوکس دردبی  لذت ببرید .

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...