کار در دبی - اشتغال و درامد زایی در دبی - درامد درهمی در دبی

 

کار در دبی

یکی از امکانات دبی سیستم بانکداری آن می باشد. اگر در دبی زندگی می کنید،یا قصد مهاجرت و سفر و دریافت اقامت دبی را دارید،اصلا نگران پرداخت قبوض آب، برق، تلفن یا خدمات بانکی خود نباشید.

در این شهر 55 بانک داخلی و بین المللی مشغول به فعالیت هستند و جزو امکانات دبی به حساب می آیند. اغلب آن ها نیز سرویس اینترنتی را برای سهولت و راحتی کاربران خود فراهم کرده اند. از این رو می توانید کارهای بانکی خود را از طریق اینترنت و حتی در خانه نیز انجام دهید و نیازی نیست تا در هوای گرم دبی از خانه بیرون بروید. تعداد زیادی دستگاه خودپرداز نیز در نقاط مختلف این شهر وجود دارد که می توانید از آن ها برای کارهای مختلف نیز استفاده کنید. برای استفاده از خدمات بانکداری و امکانات دبی باید در ابتدای ورود  خود و اقامت دبی یک حساب بانکی برای خود افتتاح کنید. برای افتتاح حساب به گواهی سکونت، که در پاسپورت شما وجود دارد، نیاز خواهید داشت. ارائه این گواهی برای کارهایی چون خرید خط تلفن ثابت، خرید خودرو، اجاره خانه و ... لازم و ضروری می باشد. داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.       

مالیاتدبی :یکی دیگر از مزایا و امکانات دبی نبود مالیات بر در آمد در این شهر محسوب می شود. از همین جهت بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب و کار و تجارت خود به این شهر سفر می کنند و به دنبال اقامت دبی  هستند تا درآمدی بدون مالیات و خوب را تجربه کنند. اما این موضوع به این معنی نیست که هیچ مالیاتی از شهروندان دارای اقامت دبی دریافت نمی شود. مالیات بر ملک شهرداری یکی از انواع مالیات هایی است که افراد ساکن در دبی آن را پرداخت می کنند. افرادی که صاحب خانه هستند باید به طور سالانه مبلغی معادل 0.5 درصد از ارزش کلی ملک را به عنوان مالیات بر ملک به شهرداری دبی بپردازند. اجاره نشین ها نیز 5 درصد از اجاره بهای سالانه را به عنوان مالیات می پردازند.همانطور که میدانید هزینه های اجاره خانه در دبی نیز مانند شهر ها و کشور های دیگر بستگی که به محل زندگی دارد.پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

کار در دبی

کار در دبی

کار در دبی و اخذ اقامت کاری در این شهر به طور معمول نیاز به پیشنهاد شغلی دارد و شخص متقاضی کار در این کشور باید کارفرمای خود را قبل از درخواست اقامت کاری پیدا کرده باشد. کارفرما یا اسپانسر شخص باید قرارداد کاری با شخص متقاضی کار امضا کرده تا شخص از طریق قرارداد کاری بتواند برای اقامت و مجوز کار درخواست بدهد،توجه داشته باشید با ویزاهای توریستی شخص اجازه کار در شهر دبی را ندارد. شخصی که در شهر دبی مجوز کار دریافت کرده است می تواند پس از دریافت اقامت خانواده خود را نیز به خود ملحق کند،همچنین همسر شخص اجازه کار پاره وقت نیز در دبی را دارد. ویزاهای شهر دبی موقت می باشد و به اقامت بلند مدت یا تابعیت تبدیل نمی شود و این موضوع یکی از مشکلات بزرگ کار در این شهر می باشد. البته از ۳ فوریه ۲۰۱۹ دولت امارات انواع مختلفی از اقامت های بلند مدت ۱۰ ساله و ۵ ساله را نیزبرای افراد متقاضی مشخص کرده است که این اقامت ها به طور خودکار نیز تمدید می شوند،اما باید توجه داشته باشید این نوع اقامت ها تنها به سرمایه گذاران و یا نیروهای کار خاصی داده می شود.کار در امارات در کنار معایبی نظیر عدم دریافت اقامت بلند مدت و محدودیت های اجتماعی در مقایسه با اروپا مزایایی نیز دارد که از مهم ترین آن ها می توان به معافیت های مالیاتی و برابر شدن حقوق و دستمزد زن و مرد در چند سال اخیر اشاره کرد.پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع می شود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه خود ارمغان ببرید.

 

.

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...