اقامت از طریق کار در امارات

 

داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی  که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است.

زندگی در دبی  تجربه ای است که میتوانید با داماک گروپ GROUP   DAMAC تجربه کنید.

اقامت از طریق کار در امارات

اقامت از طریق کار در سال های متوالی مورد توجه و استقبال افراد زیادی قرار گرفته است .

امارات متحده عربی کشوری آسیایی است که در جنوب غربی این قاره واقع گردیده است. این کشور بصورت پادشاهی اداره می­ گردد و با کشورهای قطر و عربستان صعودی همسایه می ­باشد. زبان اصلی این کشور عربی و انگلیسی است، اما مردم این کشور به زبان های فارسی، هندی و اردو نیز صحبت می ­نمایند. با توجه به ذخایر بسیار نفت و گاز در این کشور یکی از کشورهای ثروتمند در جهان بشمار می ­رود. البته صنعت توریستی در امارات نیز نقش موثری در رشد اقتصادی این کشور داشته است. شرایط انجام کار در امارات به

گونه ای است که اتباع خارجی برای انجام کار اجازه ورود به برخی از مناطق این کشور را خواهند داشت.

از دیگر شرایط انجام کار و اخذ اقامت از طریق کار در امارات دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در این کشور می ­باشد. معمولاً افراد خوش شانسی که دارای تجربه و مهارت کافی هستند موفق به اخذ دعو تنامه کاری از سوی کارفرمایان امارات می­ شوند، زیرا اخذ ویزای کاری این کشور در مقایسه با برخی از کشورها نسبتاً دشوار است.

بررسی شرایط کار در امارات

انجام کار در امارات یکی از روش های متدوال مهاجرتی به این کشور محسوب می ­شود. میزان نرخ بیکاری در امارات بسیار پایین است که در ادامه میزان نرخ بیکاری در امارات را نشان خواهیم داد. میزان ساعات کاری در امارات 9 ساعت در طول روز و بمدت 47 ساعت در هفته می ­باشد. کارکنان در این کشور اجازه دریافت 1 ماه مرخصی در طول یکسال را دارند که 22 روز آن مرخصی با حقوق محسوب می ­شود. یکی از مهمترین دلایل افراد برای اخذ اقامت از طریق کار در امارت این است که کارمندان خارجی بطور کامل می توانند حقوق خود را دریافت نمایند و از پرداخت مالیات معاف هستند. شرکت های مختلف بین المللی زیادی همچون DHL ،EMC، هیلتون، وبر شاندویک در این کشور مشغول به فعالیت هستند که هر ساله افراد زیادی را استخدام می­ نمایند.

شرایط اقامت از طریق کار در امارات

همانطور که در مقدمه بیان نمودیم افراد برای اینکه بتوانند به امارات برای انجام کار مهاجرت نمایند، ملزم به اخذ پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در این کشور می ­باشند. برخی از افراد از طریق عقد قرارداد با شرکت های خارجی و بین المللی معتبری که در این کشور وجود دارد، نسبت به اخذ ویزای کاری امارات اقدام می­ نمایند. پروسه دریافت پیشنهاد کاری در امارات بدین گونه است که افراد می­ توانند با مراجعه به سایت های کاریابی و ارائه رزومه های کاری خود از فرصت های شغلی موجود در این کشور آگاهی یابند. پس از آن با مصاحبه با کارفرمایان قراردادکاری منعقد می­ نمایند و پس از آن می­ توانند جهت اخذ ویزای کاری امارات به سفارت این کشور مراجعه نمایند. ویزای کاری امارات در ابتدا دارای 3 ماه اعتبار می­ باشد که پس از اتمام اعتبار آن افراد امکان تمدید آن را به مدت 3 سال خواهند داشت. از دیگر مزایای این ویزا این است که افراد می­ توانند به همراه همسر و فرزندان خود به این کشور مهاجرت نموده و با دریافت مجوز کار همسر وی نیز اجازه انجام کار در این کشور را خواهد داشت.

 اقامت از طریق کار در امارات

نکاتی در باب اقامت از طریق کار در امارات

افرادی که در صدد اخذ اقامت از طریق کار در امارات هستند، می بایست به نکات زیر توجه نمایند:

  • کارفرمایان در امارات موظف به دریافت مجوز کاری برای کارمندان خود هستند و افراد نمی­ توانند با یک مجوز کار در شرکت های مختلف به انجام کار بپردازند.
  • ویزای کاری امارات در ابتدا دارای اعتباری 3 ماهه است که پس از ورود فرد می­ تواند تا 3 سال نسبت به اخذ اعتبار این ویزا اقدام نماید. پس از پایان این اعتبار کارفرما باید برای اخذ اعتبار اقامت برای کارمند خود اقدام نماید.
  • معمولاً کارفرمایان در امارات نقش حامی را ایفا می ­نمایند و افرادی که دارای حامی نیستند، اجازه دریافت اقامت موقت این کشور را خواهند داشت.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ، سوییت های خاص ،جاذبه های گردشگری و...)  را از سایت   damacgroup.ir پیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید تا اقامت بیاد ماندنی در دبی داشته باشید و اگر برای کسب و کار به دبی میروید کسب و کار دلاری یا درهمی بالایی داشته باشید. شما میتوانید با کمک داماک گروپ DAMAC GROUP  سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و در آمد خوبی داشته باشید و از زندگی لوکس دردبی لذت ببرید .

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی        

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...