توریستی دبی و گردشگری در دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی  که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است.

زندگی در دبی  تجربه ای است که میتوانید با داماک DAMAC تجربه کنید.

آشنایی با اماکن دیدنی و اطلاعات توریستی دبی

آتلانتیس

آتلانتیس ، نخلی است که 1539 اتاق دارد و رو به اقیانوس قرار دارد و در مرکز هلال نخل ساخته شده جمیره در دوبی قرار دارد.  آتلانتیس 46 هکتار فضا داشت که 17 هکتار آن شامل پارک آبی تفریحی ، سرگرمی ها و بیشتر جاذبه هاي دریایی و مجموعه اي از برخی از مهمترین رستوران ها با سرآشپزهاي در سطح جهانی از جمله نوبو،سانتی سانتاماریا و .... است.

نخل آتلانتیس مجموعه سرگرمی بی سابقه اي است که مجموعه قابل توجهی از بوتیکها و مغازه ها و امکانات ارتباطی جلسه اي را ارائه می کند. آتلانتیس تبدیل به یکی از بزرگترین زیستگاه هاي دریایی درفضاي باز در جهان خواهد شد ، که 65000 حیوانات دریایی در تالاب هاي ان وجود دارند .

پیست اسکی دبی

پیست اسکی دبی در درون مرکز خرید امارات واقع شده است. این پیست خود ساخته، جاذبه اي جدید می باشد و فرصت مناسبی براي اسکی بازان مبتدي است که در وسط یک واحه ي صحرایی، به اسکی بپردازند. بطور کل، 5 قسمت براي اسکی در اینجا وجود دارد که طولانی ترین آنها 396 متر است وتجهیزات لازم و لباس گرم نیز دارد .این پیست یکی از پیست های سرپوشیده است که هر شب برف تولید میکند اگه علاقه به اسکی دارین حتما از این پیست دیدن کنید.

همه چیز در مورد کشور امارات متحده عربی و دبی توسط سایت DAMACGROUP.IR

سیاحت بر روي کشتی

راهی بهتر از این نیست که از روي رود دبی ، به منظره ي نفس گیر شهر و آسمان خراش هاي باشکوه دبی بنگرید معمولا جاذبه ها و تفریحاتی مانند رقص کمر سنتی و شام سلف سرویس بر روي عرشه وجود دارد .اما آنها که می خواهند فقط از روي این رود عبور کنند و به هیچ کدام از این تفریحات علاقه اي ندارند می توانند از تاکسی هاي آبی استفاده کنند که بسیار سریع و با قیمیتی ارزان آن ها را بین 2 ساحل جابجا  می کند.

سیاحت هاي صحرایی

هیچ چیز لذت بخش تر از سیاحت در اطراف تپه هاي شنی صحراي عربستان نمی باشد. رانندگان ماهر و مجرب، کاروان ماشین هاي چهار چرخ را در سواري هاي پیچ و خم دار در بین تپه هاي شنی صحراي عرب راهنمایی می کنند.

این سیاحت هاي صحرایی براي نصف روز برنامه ریزي شده اند؛ و به عنوان فعالیت هاي جانبی، توریست ها اجازه دارند ساعاتی به تماشاي غروب خورشید بنشینند، سپس براي صرف شام و رقص و کشیدن قلیان به دهکده ي  Bedouinمی روند.

دهکده ی میراث دبی

کمپ هاي دسته جمعی و فرهنگی برگزار شونده، شیوه ي قدیمی زندگی در خاورمیانه را نشان می دهد. در این دهکده می توانید فروشندگانی را ببینید که سرامیک، وسایل بافته شده و چوب هاي تراشیده شده اي را می فروشند. در طول روز نیز می توانید هنرمندان را در حال کار ببینید. از دیگر جاذبه هاي موجود در این دهکده، تمرکز بر شیوه ي زندگی Bedouin و نیز صنعت قدیمی استخراج مروارید این ناحیه می باشد.

توریستی دبی

اتوبوس شگفت انگیز

این وسیله نقلیه در خشکی بصورت یک اتوبوس عمل می کند و در آب بصورت یک اتوبوس دریایی حرکت می کند. سفر با این اتوبوس، سفري مهیج و فراموش نشدنی در دبی خواهد بود این تور براي نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روي این رودخانه می پردازید. داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروري نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در طول سفراطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ، سوییت های خاص ،جاذبه های گردشگری و...)  را از سایت   damacgroup.ir پیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید تا اقامت بیاد ماندنی در دبی داشته باشید و اگر برای کسب و کار به دبی میروید کسب و کار دلاری یا درهمی بالایی داشته باشید. شما میتوانید با کمک داماک گروپ DAMAC GROUP  سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و در آمد خوبی داشته باشید و از زندگی لوکس دردبی  لذت ببرید .

مطالب مشابه:

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

  خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...