اماکن دیدنی و اطلاعات توریستی دبی

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی  که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است.

زندگی در دبی  تجربه ای است که میتوانید با داماک DAMAC تجربه کنید.

آشنایی با اماکن دیدنی و اطلاعات توریستی دبی

به دلیل لوکس بودن دبی ، این شهر یکی از مراکز توریستی امارات تبدیل شده است. بیشتر آسمان خراش های دبی جزء بلند ترین برج های جهان هستند . در دبی آفتاب همیشه در دسترس است . همانطور که توریست ها هم می دانند، مهم ترین مناطق زیباي دبی عبارتند از دبی جدید  DUBAI BAR ،DAIRE ، جمیرا ، جاده شیخ زاید و....

 Dubai Bur در برگیرنده ي مناطق تاریخی می باشد، در حالی که دیره ناحیه اي شامل فروشگاه هاي سنتی است. جمیره نیز سواحل و چشم اندازهاي لوکس فراوانی دارد .در خیابان شیخ زاید نیز می توانید مرکز اصلی نمایشگاه ها، تعدادي هتل و رستوران لوکس بیابید .

 توریست ها می توانند از سفرهاي صحرایی با جیپ و یا شتر، سیاحت در اطراف رود دبی، موج سواري در پارك آبی Wadi Wild و خرید دربازارهاي شلوغ عربی لذت ببرند. چون دبی بسیار گرم است داماک به شما پیشنهاد میکند تا از پیست اسکی دبی سرپوشیده (بزرگترین زمین اسکی سر پوشیده در امارات )استفاده کنید.در این پیست برف واقعی تولید میشود.

 در حال حاظر بلندترین ساختمان جهان "برج العرب" در دبی قرار دارد که نمی توان از آن چشم پوشید. این برج مانند یک موشک به نظر میرسد. اگر دوست دارید ساختمان های تاریخی را بازدید کنید ، به منطقه Bastakia بروید که زندگی شهر دبی را قبل از استخراج نفت نشان میدهد. در این شهر مساجدي نیز وجود دارند ، مسجد بزرگ مسجد گرند ، مسجد جمیره  زیباترین و تاثیرگزارترین آنها می باشند .

در دبی موزه نیز وجود دارد که شامل قلعه ی الفحیدی ، Khyma Narish می باشد.

شهر عجمان به عنوان مثال سواحل فوق العاده اي دارد و جایی است که توریست هاي بسیاري مخصوصا براي تماشاي دلفین ها به آنجا می روند. بندر جبل علی نیز در جنوب غربی واقع شده و ساحلی طبیعی و جذاب به همراه لنگرگاهی عظیم دارد. همچنین ابوظبی مکان معروفی براي سیاحت می باشد. در این شهر قلعه ها، مساجد، قصرها و تفرجگاه هاي ساحلی باشکوهی مانند 'Corniche 'وجود دارد .

 اماکن دیدنی و اطلاعات توریستی دبی

داماک گروپ سعی دارد تا شما را با اماکن دیدنی در دبی آشنا کند.

بناهاي تاریخی و باستانی دبی

آسمان خراش ها و برج های مدرن دبی بزرگترین سرمایه دبی هستند که همه ساله رکورد جهانی را می شکنند. "برج دبی " که آوازه ي معماري مدرن آن همواره در حال افزایش است، یکی از نفس گیر ترین برج هاي دبی می باشد که در حال حاظر بلندترین آسمان خراشی است که بشر قادر به ساخت آن بوده است.

منطقه ي Bastakiya درست برخلاف ساختمان هاي مدرن، شامل تعدادي خانه ي مربوط به اوایل قرن 20 ام است که قبل از شکوفایی صنعت نفت در این شهر ساخته شده اند. مساجد و اماکن مذهبی دبی نیز حقیقتا تاثیرگذارند. هرچند اکثر مساجد به روي مردم غیرمسلمان بسته است اما می توان در تورهاي داخلی مسجد زیباي جمیره شرکت کرد.

در ادامه به چندین اماکن دیدنی در دبی می پردازیم.

  • برج العرب

این برج برای دبی یک نماد است که یکی از مراکز معروف توریستی منطقه است و به عنوان یک هتل استانداردهاي بالایی در دنیاي عرب دارد . این هتل مجلل در دبی واقع شده است . ارتفاع این هتل 321 متر است این هتل جزء منحصر بفرد ترین هتل هاي دنیا است.

این هتل در دریا بر جزیره مصنوعی در فاصله 280 متري از ساحل خلیج فارس قراردارد که فقط از طریق راهی ،منحنی شکل به شهر می رسد. این هتل اتاق هاي معمولی ندارد بلکه متشکل از 202 سویت دوبلکس است .کوچکترین سویت آن 169 مترمربع وبزرگترین آن 780 متر مربع است و یکی از گرانترین هتل هاي دنیا می باشد . یکی از رستوران هاي این هتل به نام المنتهی به معنی بلندترین در ارتفاع 200 متري از سطح خلیج فارس قراردارد با آسانسور پانورما قابل دسترسی است.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ، سوییت های خاص ،جاذبه های گردشگری و...)  را از سایت   damacgroup.ir پیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید تا اقامت بیاد ماندنی در دبی داشته باشید و اگر برای کسب و کار به دبی میروید کسب و کار دلاری یا درهمی بالایی داشته باشید. شما میتوانید با کمک داماک گروپ DAMAC GROUP  سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و در آمد خوبی داشته باشید و از زندگی لوکس دردبی  لذت ببرید .

 مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

  خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...