اقامت دبی در کمتر از چهل دقیقه با داماک باخرید ملک

داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی  که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است.

زندگی در دبی  تجربه ای است که میتوانید با داماک DAMAC تجربه کنید.

اقامت در دبی با کمک  داماک DAMAC

شرایط اقامت بلند مدت در دبی

قبل از اینکه به دبی مهاجرت کنید مهمترین گام اقامت دبی است . برای اینکه شما بتونید توی این شهر یک حساب بانکی، اجاره ملک یا حتی ثبت نام خودرو انجام بدید باید مجوز اقامت داشته باشید و برای گرفتن این مجوز به یک حامی مالی احتیاج دارید و باید بتونید ثابت کنید که می تونید از پس زندگی توی این شهر مدرن بر بیاید.

اقامت در دبی انواع مختلفی دارد :

  1. از طریق کار
  2. از طریق ثبت شرکت
  3. از طریق خرید ملک
  4. از طریق تحصیل
  5. از طریق سرمایه گذاری
  6. ....

اقامت دبی از طریق کار در دبی

بیشتر افراد که در دبی زندگی می کنند از طریق کار وارد این شهر شدند و ویزای کاری و در واقع کارت مربوط به کاردارند و تا زمانی که این کارت اعتبار داشته باشد میتوانند در دبی اقامت داشته باشند .راحت ترین مسیر برای اقامت در دبی از طریق کار است.برای اقامت کاری در دبی احتیاج به ویزای کار با حداقل 3 ماه اعتبار است .

در واقع یکی از بهترین روش ها برای گرفتن اقامت در دبی این است که یک کارفرما، شما را به عنوان کارمند خودش انتخاب کند و مسئولیت ثبت تمامی مدارک شما شامل فرم درخواست، اصل و کپی پاسپورت، عکس و مجوز استخدام طبق وزارت کار کشور امارات رو انجام بدهد تا شما بتوانید اقامت دبی را از طریق کار بگیرید و در آمد کسب کنید  .

اقامت دبی از طریق ثبت شرکت

دومین روش اقدام به اقامت در دبی ثبت شرکت است که شما میتوانید یک شرکت بنام شخص خود در دبی افتتاح کنید . این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان دادن درخواست برای اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت.این شرکت نه تنها اقامت را نیز برای سهام داران فراهم میکند بلکه گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده در نظر خواهد داشت. بیاد داشته باشید که نیازی نیست، خود، یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید و از زندگی در دبی این شهر لوکس و مدرن لذت ببرید شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های اخذ اقامت کوتاه مدت در امارات، سرمایه گذاری در کشور امارات  می باشد. سرمایه گذاری در امارات نسبت به سالیان گذشته بسیار رشد و پیشرفت کرده است.

 سرمایه گذاری در امارات  دارای انواع مختلفی است. از مهم ترین برنامه های سرمایه گذاری در امارات می توان به خرید ملک در امارات ، ثبت شرکت در امارات اشاره نمود. ویزای اقامتی که از طریق سرمایه گذاری در امارات به اتباع خارجی داده می گردد، برای مدت ۲ یا ۳ سال است که قابل تمدید نیز می باشد.

اقامت در دبی

اقامت امارات از طریق تحصیل

همیشه تحصیل یکی از بهترین و سریعترین راه های مهاجرت محسوب می شود که هر ساله متقاضیان کثیری که برای تحصیل به کشور های مختلف مهاجرت میکنند ، دارد. مطابق قانون اساسی امارات، آموزش و پرورش حق قانونی هر شهروند می باشد. در امارات نقش آموزش و پرورش در پیشرفت امارات تاکید شده است .

شما در هر مقطع تحصیلی که باشید میتوانید به دبی مهاجرت کنید و ویزا تحصیلی بگیرید و تحصیل کنید. شما میتوانید هم زمان هم کار کنید هم تحصیل کنید .

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ، سوییت های خاص ،جاذبه های گردشگری و...)  را از سایت   damacgroup.ir پیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید تا اقامت بیاد ماندنی در دبی داشته باشید و اگر برای کسب و کار به دبی میروید کسب و کار دلاری یا درهمی بالایی داشته باشید. شما میتوانید با کمک داماک گروپ DAMAC GROUP  سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و در آمد خوبی داشته باشید و از زندگی لوکس در دبی لذت ببرید .

مطالب مشابه:

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac

  خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...