پرچم ملی دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی  که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است.

زندگی در دبی  تجربه ای است که میتوانید با داماک DAMAC تجربه کنید.

اطلاعات عمومی و زندگی در دبی از زبان داماک

پرچم ملی دبی

پرچم امارات متشکل از سه نوار افقی است. سبز در بالا ، سفید در وسط و سپاه در پائین و یک نوار قرمز عمودي ضخیم تر است که به طرف پائین رفته است. رنگ هاي روي پرچم در میان بسیاري از کشور های عربی مشترك بوده و سمبل اتحاد عرب و استقلال می باشند براي ملتی که بطور مستمر درتلاش است ، رسیدن به رکورد هاي جهانی جاي شگفتی ندارد.

اقتصاد

سنت تجاري پیشین که موجب شهرت دبی به عنوان شهر تجار در خاورمیانه شده است . این امر تنها در محیط منطقه آزاد و باز آن منعکس نشده است. دبی از نظر استراتژیک بین اروپا و شرق دور قرار دارد و شرکت هاي خصوصی و بین المللی را که بازارهاي پرمنفعت خاورمیانه ، هند و آفریقا هستند را جذب کرده است.ِ دبی و دیره، بنادر مهمی براي تولیدکنندگان غربی هستند. بیشتر مراکز مالی و بانک ها در منطقه بندري میباشد. 

پیش زمینه

خور دبی شهر دبی را به 2 بخش دیره و بر دبی تقسیم کرده. دو پل به نام هاي قرهود و آل مکتوم که از روي خور و یک تونل به نام نفق الشندقه که از زیر آب میگذرد این 2 قسمت را به هم مربوط میکنند. دیره محلی بازاري، سنتی و قدیمی و کارگري است. اما بخش بر دبی محلی است که مسئولین دبی قصد دارند از آن شهري مدرن با بافت مدرن درست کنند.

خیابان شیخ زاید با ساختمانهاي مجلل و بلند، پایین شهر جدید دبی شده است و بزرگترین برج دنیا را در خود جاي داده است. بالاي شهر دبی، ساحل کناري جمیرا خواهد بود با انواع ویلاهاي مجلل ، سوئیت های لوکس چندین ملیون دلاري و پالم هایی که در دل خلیج فارس پی ریزي و بنا شده است.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت داماک damacgroup.ir درارتباط باشید.

ساخت و ساز

ساخت و ساز در دبی خیلی سریع تر از کشورهاي غربی پیش می رود دلیل این سرعت این است که نیروي کار ارزانی از آسیا در اختیار گرفته است. یکی از مهمترین علل پیشرفت در ساخت و ساز این است که دبی در حال متنوع ساختن اقتصادش است.

مسافرت هوایی

 فرودگاه بین المللی دبی داراي 3 ترمینال لوکس است که پروازهاي شرکت هاي ایرانی از ترمینال 1و2 وپروازهاي هواپیمایی امارات از ترمینال 3 صورت می پذیرد.هواپیمایی امارات طی سال هاي گذشته توانسته است با خرید هواپیماهاي ایرباس A380 که بزرگترین ومجهزترین هواپیماي دنیا است و به یکی از شرکت هاي مهم هوایی دنیا تبدیل شده است.

فرودگاه بین المللی دبی داراي یک مرکز خرید میباشد. این فرودگاه جوایز بسیاري به خاطر طراحی و سرویس عالی اش برده است. فرودگاه بین المللی، مرکزي، جهانی دبی که در حال ساخت میباشد، یک منطقه آزاد تجاري را در داخل دبی فراهم میکند و تا سال 2008 قسمتی از آن شده است.این فرودگاه داراي 4 زیر شاخه بزرگ میباشد.

پرچم ملی دبی

ترمینال های دبی شامل:

ترمینال شماره 1

اصلی ترین ترمینال فرودگاه بین المللی دبی شناخته می شود که در ۳ طبقه ساخته شده است. این ترمینال ظرقیت ۱۵ میلیون مسافر را دارد و مساحتی معادل با ۵۲۰ هزار متر مربع را شامل میشود. خدمات مربوط به پروازها در طبقه ی اول این ترمینال ارائه می شود. این خدمات به صورت: کانتر چک این  ،فروش بلیط ها، تحویل بار می باشند. همچنین در این طبقه رستوران ، کافی شاپ و صرافی نیز موجود می باشند.

طبقه ی دوم این ترمینال شامل: بخش خدمات بار و چمدان ها، بخش مهاجرت، سالن های استراحت و تشریفات می باشد و میشود گفت که مختص پروازهای ورودی است.

در نهایت بخش ارائه خدمات ویژه می باشد که در طبقه ی سوم این ترمینال قرار گرفته است.

ترمینال شماره 2

این  ترمینال از ترمینال های ۱و ۳ کمی فاصله دارد و در ۴ طبقه ساخته شده است و ظرفیت ۱۰ میلیون مسافر را دارد. طبقه ی اول این ترمینال برای پروازهای ورودی  می باشد.

طبقه ی دوم شامل بخش های: سالن انتظار، فودکورت، کافی شاپ و رستوران، گیت های پرواز، سالن تشریفات بیزینس کلاس می باشد.

طبقه ی سوم شامل بخش های: سالن تشریفات VIP، بخش مهاجرت، کانترچک این ( Check in ) می باشد.

در نهایت طبقه ی چهارم این ترمینال برای  پروازهای خروجی مورد استفاده قرار میگیرد.

ترمینال شماره 3

این ترمینال به عنوان  بزرگ ترین ترمینال فرودگاهی در جهان شناخته شده است که در ۴ طبقه با ظرفیت ۶۵ میلیون مسافر ساخته شده است. ترمینال شماره ۳ را تحت عنوان مرکز اصلی هواپیمایی امارات می شناسند.

طبقه ی اول شامل: کانتر چک این ، باجه رزروهتل ها، باجه کرایه ی ماشین می باشد. این طبقه بیشتر مخصوص پروازهای ورودی است.

در طبقه ی دوم مسافران میتوانند سوار هواپیما بشوند.

همچنین در طبقه ی سوم مسافران میتوانند از امکاناتی مانند: رستوران، فودکورت، تماشای تلویزیون و بازی های ویدیویی نهایت استفاده را ببرند. این طبقه بیشتر برای پروازهای خروجی مورد استفاده قرار میگیرد.

طبقه ی چهارم آن نیز برای پروازهای ورودی درنظر گرفته شده است.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ) از سایت  damacgroup.irپیگیری نمایید.

مطالب مشابه:

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...