زندگی در دبی از زبان داماک گروپ و کسب درامد بالا در دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی  که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است.

زندگی در دبی  تجربه ای است که میتوانید با داماک گروپ GROUP DAMAC تجربه کنید.

اطلاعات عمومی و زندگی در دبی از زبان داماک  گروپ DAMAC GROUP

پیشرفت هاي هنري و فرهنگی

دبی در حال غنی ساختن فرهنگ خود میباشد با ساخت دهکده فرهنگی دبی که شامل موزه هاي هنري و کتابخانه ها و مدارس رقص و موزیک، فروشگاه کتاب هاي کمیاب و فضاهاي باز براي تفریح و استراحت میباشد.

دبی داراي چندین سالن تئاتر میباشد از جمله تالار سلطنتی،تئاتر جامعه دبی و تئاتر که میزبان بسیاري از کارهاي هنري و تولیدات کشورهاي غربی است. جشنواره بین المللی فیلم دبی ، جشنوارهاي است که هر ساله در این شهر برگزار شده است.

جرم و جنایت در دبی

دبی در مجموع شهري امن با روحیه اي دوستانه است. درصد جرم و جنایت در آن بشدت اندک بوده است  و می توان ساکنان و گردشگران تورهاي دبی را دید که تا پاسی از شب گذشته در خیابانها قدم می زنند. در واقع این کشور دزد و جنایت کار ندارد بنابراین میتوان دبی را شهری امن دانست.

گردشگري در دبی

گردشگري یکی از راهبرد های مهم امیر نشین دبی براي سرازیري دلار به امارات متحده میباشد. گردشگري دبی مبتنی بر خرید است گر چه جذابییت هاي مدرن و تاریخی نیز دارد از جمله این مناطق گردشگری شامل :برج خلیفه ، نهر دبی ،برج العرب ، دبی مال ،مسجد جمیرا و امثال این ها میباشد که همه روزه گردشگران زیادی را به خود اختصاص داده است .

زندگی در دبی از زبان داماک  گروپ

سیستم حمل و نقل شهري در دبی

اتوبوس : به وسیله اتوبوس هم می توان در درون شهر تردد کرد.

مترو : شبکه راه آهن بدون راننده ، کاملا اتوماتیک ، بزرگترین شبکه در نوع خود در جهان است که می توان با آن به نقاط مختلفی از شهر تردد کرد .

تاکسی : براي تردد در درون شهر دبی وسیله اي که بیشتر رواج دارد تاکسی می باشد که می توان این تاکسی ها را از کنار خیابان و یا بوسیله تلفن فراخواند .

اجاره اتومبیل : اجاره اتومبیل در دبی کاري متداول و آسانی است و به دلیل کوچک بودن شهر و مشخص بودن راه و مسیرها در نقشه این شهر به راحتی می توان به مقصد رسید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت داماک damacgroup.ir درارتباط باشید.

وضعیت گواهینامه رانندگی در دبی

گواهینامه دائمی رانندگی در امارات متحده عربی، تنها پس از دریافت ویزاي اقامت صادر میشود. دارندگان گواهینامه از بیشتر کشورهاي جهان می توانند در طول اقامت خود در امارات با ماشین هاي کرایه اي دبی رانندگی کنند و با وسایل حمل و نقل عمومی جابجا نشوند.

افرادي که قصد سفر به دبی را دارند می توانند با دریافت گواهینامه بین المللی که مدت اعتبار آن یکسال می باشد بصورت موقت در مجموعه کشورهایی که نام آنها در قسمت اسامی کشورها در گواهینامه آمده است ، رانندگی نمایند.

جاده ها و بزرگراه های دبی

در طول دو دهه گذشته ، در دبی شبکه اي موثر از جاده هاي رده اول ایجاد شده که تمام نقاط شهرو مناطق اطراف آن را به یکدیگر متصل می کند.جاده ها به سمت تمام شهرها و روستاها عالی هستند و بزرگراه چند مسیره از شهر تا ابوظبی وجود دارد.

بانک های دبی

بانک هاي محلی و بین المللی بسیاري در دبی نمایندگی و شعبه دارند و به ارائه خدمات بانکی و معمول تجاري می پردازند. تبدیل و نقل و انتقالات به راحتی و بدون مشکل انجام می شود و کنترل ارز وجود ندارد و درهم به راحتی قابل تبدیل است.

واحد پول دبی

واحد پول در دبی درهم است که به 100 واحد فرعی تقسیم شده است .

کارت اعتباري

تمام کارت هاي اعتباري مهم دنیا از جمله ویزا، مسترکارد، آمریکن اکسپرس، داینر کلاب و غیره در دبی پذیرفته می شوند.همچنین توریست میتوانند با این کارت ها از فروشگاه ها و مراکز خرید ، خرید خود را انجام دهند.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ) از سایت  damacgroup.irپیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید .

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...