زندگی در دبی و کسب درامد بالا در دبی dubai

داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی  که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است.

زندگی در دبی  تجربه ای است که میتوانید با داماک DAMAC تجربه کنید.

اطلاعات عمومی و زندگی در دبی از زبان داماک

دبی  یکی از امیرنشین هاي هفتگانه امارات متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ میباشد.

امیرنشین دبی در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس قرار دارد و جزئی از کشور امارات متحده عربی است. بسیاري از مردم ایران براي تجارت و تفریح وهمچنین اقامت به دبی سفر میکنند.

این شهر یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی در منطقه و جهان است و سرزمینی با بیابان هاي بی پایان، کوه هاي ناهموار و شهرهاي مدرن با هتل های لوکس و لاکچری  می باشد.

قرار گرفتن دبی در چهارراه اروپا ، آسیا، آفریقا سبب شده است که شهري سهل الوصول باشد. در دبی علاوه بر عربها اقوام مختلف دیگري هم وجود دارند. مانند هندي ها، چینی ها، فیلیپینی ها و ایرانی هاو....

دبی از دیگر امارت هاي امارات متحده عربی متمایز میباشد از این لحاظ که درآمد نفت آن تنها 6 ٪از تولید ناخالص داخلی را تشکیل میدهد و اکثر درآمد امارت دبی از منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به اتباع خارجی در مناطق آزاد، اعطاي اقامت، صدور مجدد کالا، ترانزیت مسافر و کالامی باشد.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت داماک damacgroup.ir درارتباط باشید.

نام دبی

وجه تسمیه و اصل نام « دبی » از دو حرف (د) و (با) تشکیل شده، یعنی (دبا) « دبا » نام نوعی ملخ کوچک است قبل از اینکه بال در آورد، این نوع ملخ در زمان گذشته در این منطقه وجود داشته، به همین جهت نام منطقه را (دبا) گذاشته بودند که به مرور زمان به (دبی) تبدیل شدهاست. مدتی هم این شهر «الوصل» نامیده میشد.

در فارسی برخی به نادرست و به خاطر آوانویسی از روي زبانهاي اروپایی نام این شهر را «دوبی» نوشته اند.

تاریخچه دبی

دبی تا قبل از سال 1833 میلادي دهکده اي از توابع مشایخ ابوظبی بوده است، در سال 1833 شیخ مکتوم بن بطی آل مکتوم به همراه 800 نفر از خویشاوندان و وابستگان وهمراهان خود، از امارت ابوظبی به این دهکده میکوچند واز آن تاریخ دوران حکمرانی قبیله آل مکتوم، وتأسیس امارت دبی آغازمیشود. 

امارت دبی به صورت پیشرفته در طی سی و پنج سال گذشته و با تلاش شیخ راشد بن سعید آل مکتوم شکل گرفت. در طی این سالیان دبی به صورت یک مرکز داد و ستد براي ایران و هند و اینک به صورت پل ارتباطی داد و ستد در میان آفریقا و آسیاي شرقی میانه در آمدهاست. در سال هاي جاري دبی به یک مکان مطمئن براي سرمایه گذاري تبدیل شده است.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ) از سایت  damacgroup.irپیگیری نمایید.

زندگی در دبی

موقعیت جغرافیایی دبی

امارت دبی در جنوب کشور پهناور ایران قرار دارد و جزئی از کشور امارات متحده عربی می باشد.بسیاري از مردم ایران براي تجارت و تفریح به دبی سفرمیکنند.

زبان و دین

زبان رسمی عربی است اما انگلیسی، هندي، اردو، مالایی و تمیل نیز بصورت گسترده صحبت میشود. اسلام، مذهب و دین رسمی میباشد.

تعداد زیادي هندي  و مسیحی در دبی وجود دارد. گروه هاي غیر مسلمان میتوانند خانه ها و عبادت هاي خودشان را داشته باشند. درحالی که دولت امارات متحده مجوز قانونی به گروه هاي مذهبی نمیدهد، ممکن است برخی از امارت ها،استقلال داخلی به برخی از مذاهب بدهند.

طبق سرشماري اخیر،افراد ملت هندوستان بیشترین جمعیت مستقر در دبی را تشکیل میدهند. گروه هاي غیر مسلمان، کمک هاي نقدي را تنها میتوانند از بین خود جمع آوري کرده و یا از خارج دریافت کنند و میتوانند در ملا عام دینشان را تبلیغ کنند. اما از دین برگشتن یا توزیع نشریات مذهبی به شدت خلاف قانون بوده و علاوه بر جریمه نقدي و الکل در هتل و رستوران ها و کافه باشگاه وجود دارد. با این حال ، در خارج از هتل ها رستوران ها اجازه سرو به مشروبات الکلی وجود ندارد.

در ماه رمضان ، غذا خوردن ، نوشیدن یا سیگار در ملاء عام در طول ساعات روزممنوع است.

عکاسی از زنان یا تاسیسات نظامی ممنوع است.

نوشیدن الکل در ملا عام ممنوع است.

عکاسی عادي توریستی مجاز است ؛اما عکس گرفتن از زنان مسلمان توهین محسوب می شود. همچنین بهتر است قبل از عکاسی از مردان از انها اجازه گرفته شود .به طور کلی ، عکاسی از ساختمان هاي دولتی و یا تاسیسات نظامی ممنوع است.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...