انواع مهاجرت به دبی dubai

زندگی در دبی  تجربه ای است که میتوانید با داماک DAMAC تجربه کنید.

مهاجرت

 مهاجرت یا کوچ به معنای جابه‌جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار ، زندگی ، تحصیل و.... است.

حتی اگر هنوز در آنجا شهروند محسوب نشوند. در تعریفی دیگر مهاجرت به اقامت های دراز مدت یا دائم هم گفته می شود. کارگرانی که به صورت فصلی و کوتاه مدت به دلیل اجبار کار یا آب و هوا هر ساله مجبور به تغییر موقعیت خود هستند در این تعریف قرار نمی گیرند.

کشورهایی که مهاجر می گیرند،بیشتر کسانی که به عنوان نیروی کار به این کشور مهاجرت میکنند را میپذیرند؛زیرا نیروی کار برای این کشور ها به نفع آن کشورهاست . بسیاری از کشورهای صنعتی برای گردش اقتصاد خود به نیروی کار ارزان مهاجرین نیاز دارند.  

انواع مهاجرت

مهاجرت کاری

همیشه افراد زیادی برای کار، تحصیلات و زندگی بهتر،قصد مهاجرت دارند. بیشتر افرادی که به دبی یا کشور های دیگر مهاجرت میکنند دنبال یک شغل خوب و پر درآمد هستند تا بتوانند در آن کشور زندگی کنند.برای مهاجرت به کشور های دیگر برای کار، علاوه بر شناخت کشور مقصد بایستی ابتدا اقدام به دریافت ویزای کاری نمایید.

شرایط دریافت ویزای کاری

  1. سلامت جسمی و روحی
  2. تاییدیه عدم سو پیشینه ی ۱۰ سال اخیر
  3. ....

مهاجرت سرمایه گذاری

افراد برای اینکه بتوانند اقامت داشته باشند باید ویزای کار ، تحصیل و یا حتی سرمایه گذاری را نیز داشته باشند.

مزایای مهاجرت سرمایه گذاری

  1. اخذ اقامت بلند مدت
  2. دریافت شهروندی کشور مقصد و برخورداری از تمام مزایای مربوط به آن
  3. برای دریافت ویزا و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، ارائه ی مدرک تحصیلی و زبان نیاز نیست
  4. تخفیف در پرداخت مالیات ها
  5. .....

مهاجرت

شرایط کاری مهاجرت به دبی چگونه است؟

برای مهاجرت به دبی جز پاسپورت،ویزای کار 3 ماهه نیز نیاز است.داشتن ویزای کار هر چند کوتاه مدت باعث سهولت کار مهاجرت نیز می گردد از آنجا که با داشتن کار و ویزای آن تمام امور اقامت شما توسط کارفرما می تواند انجام شود و شما هم در این مدت تا انجام امور اداری اقامت می توانید با داشتن همان ویزا، به کار پاره وقت بپردازید.

حقوق هر کس در دبی با توجه به تخصص و حیطه کاریشان تعریف می شود ولی تفاوت و مزیت مهم حقوق و کار در دبی معافیت حقوق مهاجران و کارکنان شرکت ها و موسسات از مالیات است که این مسئله باعث شده میزان حقوق دریافتی بهتر از سایر کشورهای منطقه باشد.

پس در پی مهاجرت به دبی روی درآمد بسیار خوب با توجه به آب و هوای خاص و دیگر مزایایش حساب کنید.

در دبی شما حقیقتآ زندگی نو و تازه و لوکس و لاکچری را شروع خواهید کرد. تا جایی که می توانید از خصوصیات خوب دبی لذت ببرید چون در این جا می توانید همان چیزی باشید که همیشه می خواستید باشید. جامعه و آداب در دبی به شما اجازه ی بروز بهترین ارزش های اخلاقی را بدون نگرانی از تاثیر آن ها روی سایر زندگی تان می دهد و حتی به شما کمک می کند که بهتر از چیزی باشید که می خوستید باشید.

آشنایی با راه های مهاجرت به دبی از طریق ازدواج

اگر میخواهید به دبی از طریق ازدواج مهاجرت کنید ابتدا باید برای اثبات واقعی بودن ازدواج، مدارک لازم را تهیه کرده باشید و به مسئولین این امر در دبی ارائه دهید. مردانی که به دبی مهاجرت کرده اند می توانند همسران خود را هم به دبی بیاورند و با درخواست ویزای اقامت برای همسر توسط مرد این کار قانونی خواهد شد. مردانی که چند همسر دارند فقط برای یکی از آنها می توانند ویزا و اقامت بگیرند. مدت اعتبار ویزای ازدواج بین یک تا سه سال است. مدت اعتبار ویزای همسران نیز سه سال است.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ، سوییت های خاص ،جاذبه های گردشگری و...)  را از سایت   damacgroup.ir پیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید تا اقامت بیاد ماندنی در دبی داشته باشید و اگر برای کسب و کار به دبی میروید کسب و کار دلاری یا درهمی بالایی داشته باشید. شما میتوانید با کمک داماک گروپ DAMAC GROUP  سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و در آمد خوبی داشته باشید و از زندگی لوکس دردبی لذت ببرید .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac 

   خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...